Engin Alan, yarın yemin edecek

Bu haber 23 Haziran 2014 - 16:55 'de eklendi ve 590 kez görüntülendi.

MECLİS yarın önemli günlerinden birini daha yaşayacak. MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, yarın sabah saatlerinde partisinin grup toplantısına katılacak, öğleden sonra da Genel Kurul’da yemin edecek. 

 HaberRes_36078
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), bu hafta oldukça hareketli günler geçirecek.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Köşk’e çıkacak Cumhurbaşkanı adayını açıklaması beklenirken, muhalefet partileri CHP ve MHP de, “çatı” Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için imza toplayacak.
Bu arada, Anayasa Mahkemesi’nin Balyoz Davası ile ilgili verdiği kararla özgürlüğüne kavuşan MHP İstanbul Milletvekili  Engin Alan da, yarın Meclic’te yemin edecek. Meclis’in 1 Temmuz’da tatile girmesi halinde lider Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli de bu seneki son grup toplantısını yapacaklar.
Bu haftanın diğer önemli gündemi ise Meclis’in son tutuklu milletvekili MHP’li Engin Alan’ın tahliyesinin ardından Genel Kurul’da yapacağı yemin töreni olacak. Bu hafta Genel Kurul’un ilk mesai günü olan yarın gözler MHP’li Engin Alan’ın milletvekili yemin törenine çevrildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al