GÖKTÜRKLER ÜZERİNE

Celil Altınbilek

BİR ZAMANLAR KIBRIS…

Atilla ÇİLİNGİR

Aranan zanlılar polisle çatıştı

Bu haber 23 Ağustos 2014 - 17:32 'de eklendi ve 600 kez görüntülendi.

ANKARA’da polisin teknik takibinde olan zanlı ve yanındakilerle, polis arasında çatışma çıktı. 3 polisin yaralandığı çatışmada zanlı öldürüldü. Bir kişi de yaralı ele geçirilirken çatışmanın çıktığı bölgede 1 silah ve 50’nin üzerinde boş kovan bulundu. 

Ankara’da, uzun süredir aranan zanlı ve yanındakilerle, polis arasında çatışma yaşandı.

3 polisin yaralandığı çatışmada zanlı öldürüldü.

 Ankara Dikmen’de polisle girdiği silahlı çatışmada yaralanan zanlı Bülent A.’nın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi. Zanlının birkaç aydır organize suçlarla ilgili emniyet mensupları tarafında teknik takip altında olduğu ve çok sayıda suç kaydı bulunduğu belirtildi.

Çatışmanın; içerisinde Bülent A.’nın da bulunduğu 06 DT 3740 plakalı araç seyir halindeyken, Bülent A.’nın polis takibinde olduğunu anlamasıyla, kendisini durdurmak isteyen emniyet mensuplarına ateş açmasıyla başladığı ifade edildi.

Silahla yaralandıktan sonra hastaneye kaldırılan zanlının; çete liderliği, mekan basma, tehdit, şantaj, uyuşturucu, adam yaralama, gasp gibi çok sayıda suç işlediği belirtildi.

Bu arada zanlıların içinde olduğu aracın incelemesi ve kaçan zanlının yakalanması için operasyon devam ediyor.

Polis bu kişinin peşine düşerken, polis helikopteri  de bölgeyi tarayarak, olay yerindeki ekiplere havadan destek verdi..

Olay yeri inceleme ekipleri olaya karışan şahısların kullandığı 06 DT 3740 plakalı otomobilde ve çevresinde incelemelerini sürdürürken, aracın üzerinde kurşun izleri, çevresinde çok sayıda boş kovan ile zanlılara ait olduğu düşünülen bir tabanca olduğu da gözlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.