YOLLARDA

Kemal Çopuroğlu

MHP Tokat İl Baskanliğindan açıklama

Bu haber 23 Aralık 2014 - 1:01 'de eklendi ve 533 kez görüntülendi.

MHP Tokat İl Başkanı Fatih Demirkol, “Yapacağımız kongreler düğün havası içinde olacaktır. Davullarla, mehteranlarla ilçe kongrelerimizi tamamlayıp büyük katılımlı MHP’ye yakışır il kongresi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Değerli Dava arkadaşlarım,
Hepinizin bildiği üzere Tokat İlimiz ve İlçelerimizde kongre süreçlerimizi birlik ve beraberlik içerisinde sürdürmekte ve aşama aşama tamamlamaktayız. Başından beri kongre sürecimizin kırgınlık ve küskünlüklere meydan vermeksizin ve kardeşlik ruhuyla yürütülmesine özen gösteriyoruz.
Bu süreç içerisinde kapımızı herkese ama herkese açık tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi kimsenin olmadığı gibi bizlerin de zimmetinde değildir. Yapmış olduğumuz görevi kutsal bir emanet olarak görmekteyiz.
Sadece ama sadece MHP’ye ve davamıza duyduğumuz sadakat değişmeyecektir. Bunun dışında görevler değişir, isimler değişir, yüzler değişir ama asla sevdamız değişmeyecektir.
Ben kendimi bildiğim zamandan itibaren Milliyetçi Ülkücü Hareketin içerisindeyim.Ömrümün yettiği kadarıyla, bugüne kadar benden önce görev alan bütün İl Başkanlarımızla birlikte çalıştım.
Hiçbir gün davama küsmedim, hiçbir gün hizmet etmekten geri de durmadım. Bu hareket için çıkılan her yolda ben de vardım, her çalışmaya gücüm yettiği kadarıyla iştirak ettim.

Kişisel kırgınlıklarımı asla ve asla davamın önüne koymadım, nefis yapıp çalışmaktan geri durmadım.
Cenab-ı Allah’ın nasip etmesi üzerine de bir süredir Tokat İl Başkanlığı görevini yürütüyorum. Görev sürem boyunca tek bir “ülkücüye” dahi kapılarımızı kapatmadık, bilerek ve isteyerek gönüllerini kırmadık. Kimin bir dargınlığı varsa koşarak yanına gittik..Kiminin derdini dinledik, kiminden nasihat aldık ve kiminin eleştirilerini dinleyip dilimizin döndüğü kadarıyla yanıtladık.
Bütün dava arkadaşlarım şundan emin olsunlar ki, bu davada bir gün bile omuz omuza durduğum tek bir dava arkadaşıma gönlüm kırgın değildir.
Benim nazarımda ülkücünün ülkücüden bir farkı da yoktur. Farkı yaratacak olan davaya hizmet konusundaki gayrettir.
Geçmişten bugüne kadar, her ülküdaşım, her İl Başkanımla ve her yöneticimle aynı şekilde ve kararlılıkla çalıştım.
Ben ne dün ne de bugün KİMSENİN ADAMI OLMADIM…
Sadece davanın adamı olmayı da bir ŞEREF PAYESİ olarak gördüm.
Bugüne kadar olmadığı gibi, bundan sonra da bu ŞEREF PAYESİNE leke getirecek değilim.
Dün olmadığım gibi, bundan sonra da birilerinin adamı olmayacağım açıktır. 
Herkes çok iyi bilmektedir ki; benim gönlüm ve benim kapım “ülkücü” değerleri taşıyan ve hizmet eden her “ülkücüye” sonuna kadar açıktır.
Birlik ve beraberliğimizin nişanesi olacak bu kongre sürecine, bilinçli ve sistemli olarak “nifak akıtanları” biz affetsek Cenab-ı Allah affetmeyecektir.
Bu davayı bir kenara bırakıp birilerinin ADAMI olanlar varsa, bu ben olsam dahi ALLAH, O’nun hakkında da bildiğini yapsın…
Bizler ülkücüleri çok seviyoruz, dostlarımızı da seviyoruz…
Ama kimseler için değil sadece ama sadece ÜLKÜCÜLERİN İKTİDARI için mücadele ediyoruz.
Geride bıraktığım mazim de bunun en açık kanıtıdır.
Bunun dışında söylenenler İFTİRA’DAN öte anlam taşımamaktadır.
Birileri müfterilikten beslenecek diye de HİÇ BİR ÜLKÜCÜDEN VE HİÇ BİR DOSTUMDAN selamımı esirgeyecek değilim. BİR olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde BİN parçaya ayrılmaya çanak tutacak dedikodulara itibar da edecek değilim.
Benim doğrularım ÜLKÜCÜ HAREKETİN doğrularıdır.
Mücadelem de MERHUM BAŞBUĞ’UN bizlere miras bıraktığı mücadeledir.
İftiraları sıralayanları Allah’a havale ediyor,
İnananları da vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum…
Bu satırların her birinin arkasındayım…
Doğruları söylemenin rahatlığıyla da vicdanen müsterihim…ve Sadece Liderimin Emrindeyim.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.