ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

DÜNDEN DAHA GÜÇLÜYÜZ

Bu haber 18 Nisan 2017 - 18:28 'de eklendi ve 942 kez görüntülendi.

Sakin ÖNER

 

Değerli arkadaşlarım

Türk milliyetçiliği davası bu süreçten güçlü olarak çıkmıştır. MHP üst yönetimi ülkücülerin desteğini alamamış, fakat ülkeyi bu sonu bilinmeyen maceraya sürüklemişlerdir.
Bütün eşitsizliklere, baskılara ve haksızlıklara rağmen, şu anda tartışılan şaibeli referandum sonucuna göre yüzde 51 Evet oyu var. 30 Büyükşehirden 17’si Hayır dedi. Bu referandumda MHP Genel Başkan adayları oluşturdukları sinerji ile Hayır‘a en az yüzde 15, belki daha fazla, katkı sağlamışlardır. Çünkü son seçimde CHP’nin oyu yüzde 25, HDP’nin yüzde 10. HDP oylarının yüzde en az yüzde 3-4’ü Evet’e gitti. Yüzde 1-2 puan da diğer partilerden geldi. Bu durumda ülkücülerin geleceğe ümitle bakması gerekir.

Birliğimizi ve beraberliğimizi güçlendirip sürekli teyakkuz halinde bulunmalıyız. Şimdiden bir yol haritası çizmeyelim, gelişmeleri takip edelim. Erken kararlar birliğimizi bozar. Bir defa daha böler. Gönül seferberliği ile gönüldaş halkamızı genişletelim. Şunu unutmayalım, biz ülkücüler olarak başarılı çıktık. Balgat’a rağmen yüzde 80’den fazlamız birlik halinde Hayır dedik.
Bu iradeyi ortaya koyan tüm ülküdaşlarımı yürekten kutluyorum.

Unutmayalım Evet oyu veren ülküdaşlarımız da bizim kardeşlerimizdir. Aslolan Türk-İslam Ülküsü ve Milliyetçi Türkiye davasının zaferidir. Bunların dışında her şey zafere giden yolda birer araçtır.

Hepinizin gözlerinden öperim.

Sakin ÖNER
Sakin ÖNERsakinoner@hotmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat