Arka Sokaklar 500. bölüme özel fragman! Arka Sokaklar yeni bölüm…

Bu haber 08 Aralık 2018 - 11:48 'de eklendi ve 771 kez görüntülendi.

Arka Sokaklar 500. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 499. bölümü ile ekrana gelen Arka Sokaklar 500. bölüm için gün sayıyor. 500. bölüm için özel fragman hazırlayan dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Arka Sokaklar 500. Bölüme Özel Fragman yayında! Arka Sokaklar 500. Bölümüyle 21 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Çok çatıştılar, çok çalıştılar; ama, hiç yorulmadılar! Bazen hüzünlendiler, bazen güldüler! Tam 500 bölümlük gururun sahibi oldular! Şimdi kutlama zamanı! Tam 500 bölümdür bizi bırakmayan sevenlerimize teşekkürler!

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle cuma akşamları Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 500. BÖLÜM ÖZEL FRAGMAN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pınar kızının bulunamamasına daha fazla dayanamaz ve bir viyadüğe çıkarak intihar etmeye kalkışır. Ali, karısının yaşadığı duruma çok üzülür ve kızını kurtaramadığı için kendisini suçlamaktadır.

Ekip Derman’ın adamlarından, bir adres bulmuştur; ancak adres tuzaktır. Etrafta snipperlar beklemektedir. Ekip sağ salim çıkabilecek midir? Rıza mahkemeye çıkacaktır ve Altan’ın vereceği ifade çok önemlidir. Altan Rıza’nın aleyhine ifade vereceğini ve böylece ekiptekilerden ve Rıza’dan intikamını alacağını düşünmektedir. Mahkeme günü gelmiştir ve herkes hakimin vereceği karara kilitlenmiştir. Beklenmedik bir gelişme mahkemenin tüm seyrini değiştirmek üzeredir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al