MHP Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Haluk Filizli Kimdir?

Bu haber 06 Aralık 2018 - 20:29 'de eklendi ve 643 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan adayı olarak Haluk Filizli yi seçti. Haluk Filizli kimdir?

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde MHP, Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan adayını belirledi. Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan adayı Haluk Filizli oldu. Peki, Haluk Filizli kimdir?

HALUK FİLİZLİ KİMDİR?

Filizli, 1963 Bilecik İli’nin Pazaryeri ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Pazaryeri’nde tamamlayan Haluk Filizli, küçük yaşlardan itibaren esnaflıkla ilgileniyor.

MHP İL GENEL MECLİS ÜYESİ SEÇİLDİ

10 yıl Esnaf ve Sanatkarlar Odasında Yöneticilik ve Başkanlık yapan belediye başkan adayı, birçok dernek ve kuruluşta yöneticilik görevinde bulundu. 2014 seçimlerinde MHP İl Genel Meclis Üyesi olarak seçildi. Şuan, Pazaryeri Spor Yönetim Kurulu Üyesi. Haluk Filizli, evli ve iki çocuk babasıdır.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

Filizl, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan adayı oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al