ÖSYM’den YDS adaylarına uyarı! YDS giriş belgesi nasıl alınır?

Bu haber 01 Aralık 2018 - 22:22 'de eklendi ve 468 kez görüntülendi.

YDS için geri sayım başladı. Yarın yapılacak olan YDS için ÖSYM adaylara uyarıda bulundu. 10.15’te başlayacak olan sınava 10.00’dan sonra giriş yapılmayacak. Peki, YDS giriş belgesi nasıl alınır?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca  (ÖSYM),  2 Aralık Pazar  günü yapılacak Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı  (2018-YDS/3) adaylarına, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına girişe izin  verilmeyeceği uyarısı yapıldı. 

Twitter üzerinden yapılan duyuruda, 2 Aralık Pazar günü yapılacak  2018-YDS/3 adaylarına yönelik hatırlatma yapıldı. Buna göre, adayların, saat  10.00’dan sonra sınavın yapılacağı binalara girişine izin verilmeyecek.

Ayrıca, adayların, sınava giriş belgesi ile nüfus cüzdanı, T.C. kimlik  kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportlarını yanlarında bulundurmaları  gerekecek. Adaylar, fotoğrafsız nüfus cüzdanı ile sınava alınmayacak.

SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al