DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
STERLIN 36,7790 % 0.63
FRANG 33,2729 % 0.81
ALTIN 1.924,11 % 1,83
BITCOIN 1.151.293 2.425

Soner Yalçın’la Meral Akşener’in gizli buluşması

Yayınlanma Tarihi :
Soner Yalçın’la Meral Akşener’in gizli buluşması

(HDP, İP, ittifak derken Nihat Genç’in bu yazısını hatırlatmayı faydalı bulduk.)

Nihat Genç yazdı…

Çıkan kısmın özeti: Eşbaşkan İmamoğlu Kadınlar Günü mesajı yayınlar ve TürkoğluTürk aşiretinin lideri Meral Akşener’le Kürtoğlukürt aşiretinin lideri Pervin Buldan’ı aynı cümle içinde anınca yer yerinden oynar.

Eşbaşkan İmamoğlu ‘cumhurbaşkanlığı’ hesabı yapıyor derler ve bu mesajıyla Akşener’i ekarte edip HDP oylarının tek talibi olur. Medya ve siyaset dünyası ayağa kalkınca eşbaşkan İmamoğlu adamı Soner Yalçın’a durumu kurtarmak için iki tane yazı yazdırır. Çok uzun süren tartışmalar ve çok uzun geçen günün ardından eşbaşkan İmaoğlu’yla arası bozulan Meral Akşener çok gergindir arayı düzeltmesi için adamı Soner Yalçın’ı aynı gemiye bindirip dünyanın en uzun, jeopolitik olarak en kritik boğazı, Filipinler’deki Malakka Boğazı’na gönderir… Akşener’in gerginliği sürmektedir.

….

Gemi Hint Okyanusu’nda yol alırken Soner Yalçın güvertede çok sinirli olduğu görülen Meral Akşener’e yaklaşır…

-Gel abla gel, güneşin doğuşunu izleyelim. Var ya abla aynı kafadayız. Sen de partiye vatanseverleri alıp önden vitrinden millete gösterip arkadan fetöcüleri doldurdun, aynısı abla, ben de ODA TV’de yıllarca vatanseverleri manşetten gösterdim, arkadan siteyi eşbaşkan İmamoğlu’na sattım, aynı kafadayız abla. Balıkçı satışıdır bu abla, boku çıkmış hamsiler aşağıda parlayan canlı diri hamsiler üstedir ama satışa gelince küreği alta daldırır bokluları doldurursun.

Akşener: Bilmez miyim Tansu Çiller de bir balıkçının satışıdır beni de zamanında aynı kürekle alttan daldırıp İçişleri Bakanı yapmışlardı.

Yalçın: Biliyor musun Meral abla son bir satışımız kaldı, Pervin Buldan’ı sizin seçmene bir inandırabilsek, ahh… Şu koskoca Basra Körfezi’ndeki petrolleri cebe indirmek iş değil. İnan abla, İyi Parti seçmenini gemiye bindirip şu denize getireceksin. Abla Türkiye’nin sorunu açık deniz ülkesi değiliz. Üç tarafımız deniz ama insan bağrını yakasını şöyle ferah ferah açık denizlerdeki gibi açamıyor, o yüzden herkes sıkıntıdan yakaladığını birbirini ..kiyor. Şu gemi trafiğine bir bak, biz aramızda küçük siyasi kavgalar yüzünden, Abu Dabi, Dubai’de İngilizler’in Amerikalılar’ın kerhanesi olmuş abla.

-Sonercim, ne işimiz vardı taaa okyanuslarda, şimdi Boğaz’da birlikte aheste kürek çekerek de gizlice konuşabilirdik…

-Öyle deme abla, ellerinde çok sofistike dinleme teknolojisi var, valla sadece dinleseler bari, uzaktan kumandayla diş dahi çekiyorlar, geçen kankim Ertuğrul Özkök’ü dinlerken yanlışlıkla dişini de almışlar.

-Bilmezmiyim Sonerciğim biz de mağara kovuğundan çıkmadık İçişleri Bakanlığı yaptık, biz uzaktan pankreas alırız koçum, İyi Parti başkanlığı kimin uzaktan projesi… Heey gidi günler, Fetullah Hazretleri beni Aksiyon’a kapak yapmıştı, telefon açıp, dergi montajını kendi ellerimle yaptım, demişti, sevgisini hiç esirgemez..

-Burası iflas etti abla, ne olur anla abla, orayı eskiyi unut, mevzu şu abla, İmamoğlu adını yazıp sana kötülük etmedi, İYİ Parti seçmeninin gözünü açıp gizli ittifakı faş ediyor diye sakın yorumlama. Buralara takılma abla. İyi Parti seçmeni bizim işimiz. Bana bırak. Hatırla abla, İmamoğlu’nu seçim öncesi Eyüpsultan Camii’ne sokup namaz kıldırdık: Bir haberle algıları-bakışları-atmosferi değiştirdik abla. Abla şimdi ben bir Rosa Luksemburg yazısı yazar Meral Akşener algısını yerine oturturum. ‘Yanlış anlama’ işlerini bana bırak abla.

Ben Soner Yalçın abla, bin dairesi olan ANAP çürüğünden bugüne bugün Cumhurbaşkanı adayı yaptım abla, bütün kemalistler dahi İmamoğlu’na İKİNCİ ATATÜRK yazıları yazıyor.. Abla bir düşün? Üçüncü? Üçüncü Atatürk kim olabilir? Bunun için bu gemideyiz abla! Manşeti düşün Üçüncü Atatürk Akşener derin sularda..

-Rosa dedin, kim lan piç, bu Rosa Luxemburg, Fosforlu Cevriye gibi biri olmasın!

Soner Yalçın: -Evet abla, Lenin’in de Rosa Luxemburg için öfkeyle Polonya’nın Fosforlu Cevriyesi demişliği vardır.

Abla Rose Luxemburg, sen şu kadarını bil yeter, Polonyalı abla, ama Almanya’da devrimcilik yapıyor. Neden? Kadın içten içe diyor ki, Almanya ve Rusya’da devrim olursa işte O zaman Polonya’ya kimse saldırmaz. Yani gizli Polonya milliyetçisi… Abla 1917 Alman Devriminde Spartaküs grubunun lideri, Almanya’da devrim son hız ilerlerken Sosyal Demokratlar devrimi sattı abla, bir düşün abla Rusya’da devrim olmuş peşinden Almanya’da da olmuş, dünya devrimi geliyor abla.. Ama o Sosyal Demokrat lider Ebert yok mu .mına koduğumun Ebert’i, abla burjuvaya satar devrimi. Luxemburg tek başına kalır abla, onu da, 1. Dünya Savaşı’ndan dönen morali bozulmuş işsiz parasız yenilmiş askerler öldürür.

-Öldürsünler bize ne ayol. Beni Hint Okyanusu’na kadar bunları anlatmak için mi çağırdın, yoksa buradan mevzuuyu yine Enver Paşa’ya mı bağlayacan..

Soner Yalçın: Abla Türk devrimine yaklaşıyoruz, az kaldı abla, örnek veriyorum abla, devrimin önünü kesme, şimdi ülkücüler milliyetçiler kıllanırsa Almanya’daki gibi o başıbozuk serseri askerler gibi karşıdevrimci olur ve beş milyonu da örgütlenmiş ayaklanmış ve orduyu emniyeti devleti ele geçirmiş işçilere bir daha saldırır abla, devrimin .mına korlar abla. Hitler de bu başıbozuk serserileri toplayıp nasyonalist sosyalizmi kurar abla.

-Ay çatlayacağım, bu saçma sapan hikayeden bana ne, tee Hint Okyanusu’na bunları anlatmak için mi getirdin beni!

-Hayır abla, köşe yazımı doldurmak için baştan son cümleye kadar bir kitabı açıp birinin biyografisinin özetini geçmek zorundayım, başka türlü yazıyı dolduramam, son bir satırda da fikrimi söyler bitiririm.

-Yorma beni Sonercim, ben anlarım, son satıra gel!

-Abla sen İmamoğlu’na bir yol ver, senin heykelini dikeriz abla.. Abla senin heykelin karşısına da sana oy veren Pervin Buldan’ın heykelini dikeceğiz..

-Bak Soner, Ben kaçın kurasıyım, İmamoğlu’nun kadınlar günü twitini numarasını yemem ben. Pervin Buldan’la beni yan yana gösterip İyi Parti seçmeninin kafasını karıştırıyor. İmamoğlu cin cin.. Twitiyle Türkçü oylar Kürtçü oylar çatışması yaşanacağını ve aradan kendinin sıyrılacağını sanıyor. İyi Parti zaten sıyırmış bir de İmamoğlu’na sıyırtmam..

-Abla rica edeceğim burası Meclis kürsüsü değil, lütfen coşma, seni Hint Denizi’ne kadar niye getirdim, yaaaa, süprizilere açık ol abla, bu Türkçü Kürtçü oyları şahsında çözebilmek için teee Japonya’ya gidiyoruz!

Meral Akşener: Ay gülmekten kırıp düşüceğim, ne işimiz var ayol Japonyalar’da yoksa yine Ertuğrul Gemisi yazısına mı başladın..

Soner Yalçın: Değil abla, Japon tenisci Osaka’ya gidiyoruz. Osaka abla Osaka. Hem zenci hem Japon. Dünyanın en büyük Amerikalı zenci teniscisi William’a karşı Japon icadı tenisci.

Meral Akşener: Güldürme beni ayol hem Japon hem zenci nasıl oluyor!

Soner Yalçın: Devlet Bahçeli Osaka’yı bir görsün korkudan dilini yutar, Devlet Bahçeli bakalım buna ne diyecek hem Japon milliyetçisi hem zenci?

Akşener: Traşı kes Sonercim

Soner Yalçın: Oluyor abla işte, Osaka bu, yani, Osaka’yı Japonlar İkinci Dünya Savaşı’nda icad etseydi belki de atom bombası yemezlerdi.. Bir mucize.. Gözleri Japon ama teni ve saçları siyah ve çok yetenekli.. Şimdi abla.. Biz de hem Türkçü hem Kürtçü parti kuracağız, Osaka gibi.

Akşener: Olacak şey değil, sonra Osaka’yı MHP’ye mi sokacağız..

Soner Yalçın: Aslan ablam, tam üstüne bastın. Abla İmamoğlu projesi nedir hem Atatürkçü proje hem açılım projesi, tam bir Osaka projesi. Açılım-Cumhuriyet ikisini bir arada bütün kemalistlere cumhuriyetçilere yedirmedik mi? İmamoğlu doğuştan OSAKA ABLA… Oda TV, Cumhuriyet, Sözcü, bunları küçümseme abla, hem ATATÜRKÇÜ HEM BÖLÜCÜ bir OSAKA projemiz var abla. Senden ricam, bu projenin içindesin ve yoluna girdiğini gördün abla, şimdi, sona yaklaşıyoruz, İyi Parti tam bir Osaka projesi zaten, hem Fetöcü hem cumhuriyetçi Atatürkçü hem gladyöcü hem Atatürkçü, abla İyi Parti doğuştan Osaka, biraz daha sessiz kal abla, sakin abla..

Meral Akşener: Sonercim bu Osaka’yı anlayacağımız şekilde anlatalım, ben Türk-Osmanlı imparatorluğuna inanıyorum, içinde Arnavut var Kürt var Boşnak var…

Yalçın: Evet abla sorun sadece Cumhuriyet.. Kahretsin biz de pazarı Cumhuriyetçiler üzerinden kurduk, bugüne kadar ekmeği Cumhuriyetçiler’den yedik…

Akşener: Biz de partiyi kurarken tezgahı öyle kurduk ama cumhuriyetçi partileri aydınları kitleyi sonra devre dışı bırakmak bayağı gürültülü oluyor..

Soner: Benim işim abla, bana bırak.. Unutma abla heykeller acılardan yapılır. Pervin Buldan’ı önce acıların şampiyonu yapacağız. HDP’li kadınların her birine ezilmiş dövülmüş dışlanmış dağa çıkmaktan başka şansı kalmamış acıların kadınları kupaları dağıtacağız.. Acı işini sen bize bırak abla.

Akşener: Bizim de az acımız yok Sonercim, sevgili hocam, 15 temmuz’da tüm dünyaya rezil kepaze şeytan oluverdi…

Soner Yalçın: Abla biz acı hokkabazıyız, bak şimdi Uğur Mumcu havaya uçuyor bedenin parçaları toz un ufak oluyor ve her bir parçayı cımbızla topluyorlar, şimdi öldürülen kemalist aydınları tek tek anlatsak hava atmosfer başka tarafa döner. Şimdi, ne yapıyoruz Pervin Buldan’ın kocası nasıl öldürülmüş onu anlatacağız. Abla biz acı maskaralığı yaparız. Maskara derken şu kozmetik maskara. Sözcü, Cumhuriyet, Oda TV bir maskara sürer acıların rengini yönünü değiştiririz abla.

Akşener: Bu maskara bize ne kadara patlar Sonercim.

Yalçın: Abla, daha dur, bu acıların bir de ambalajı paketi var, şöyle abla, bu acıları bir güzel ‘mit’ mitoloji, söylence, masal, destan, insan hakları uğruna savaşan kahraman kadınlar hikayesine dönüştüreceğiz. Akşener ve Buldan, işte Türkiye’ye çağ atlatan acı çekmiş kadınlar! Abla senin İçişleri bakanlığında yaşadıklarını şimdi mitoloji haline getirip her gün yazacağız… Bak abla, İmamoğlu isminden bir Hazreti Ali yapamadık ama Atatürk’ün yanında ikinciliğe getirdik.. Abla, biz bu cumhuriyetçileri böle böle sattık. Böle böle bu milletin .mına koyduk abla.. Bu işler böle böle abla.

Böle böle abla. Böle böle konuşmadan açık denizlere açılamazsın abla. Böle böle konuşmadan evin yazlığın servetin olmaz abla.

Güzel ablacığım bu pazarda böle böle alacak böle böle satacaksın, başka türlü eşbaşkanı zabıtaları gelir seni de beni de… Zırnık kazanamazsın abla. Bölmeyeceksen sana bu pazarda tezgah kurdurtmazlar abla..

Akşener: Bilmez miyim Sonerciğim, biz de bu günlere böle böle gelmedik mi?

Yazı adresi: https://www.veryansintv.com/soner-yalcinla-meral-aksenerin-gizli-bulusmasi/

YORUM YAP

escort Bağcılar escort Bahçelievler escort Bakırköy escort Bayrampaşa escort Beylikdüzü escort Güngören escort İstiklal escort Kadıköy escort Sultanbeyli escort Üsküdar escort Avsallar escort Mahmutlar escort Oba escort Mecidiyeköy escort Ölüdeniz escort Güllük escort Kültür escort Ataşehir escort Avcılar escort Başakşehir escort Esenler escort Esenyurt escort Fatih escort Gaziosmanpaşa escort Kartal escort Küçükçekmece escort Maltepe escort Pendik escort Sultangazi escort Ümraniye escort Adapazarı escort Yalıkavak escort güvenilir casino siteleri Yalova escort Muğla escort Aydın escort Çanakkale escort Balıkesir escort Tekirdağ escort Manisa escort Trabzon escort Kahramanmaraşescort Kütahya escort Osmaniye escort Sivas escort Tokat escort Çorum escort Yozgat escort Isparta escort Elazığ escort Ordu escort Edirne escort Erzincan escort Zonguldak escort Rize escort Uşak escort Kırşehir escort Erzurum escort Giresun escort Amasya escort Sinop escort Niğde escort Bolu escort Karaman escort Kırıkkale escort Bayburt escort Ardahan escort Gümüşhane escort Artvin escort Çankırı escort Bartın escort Sinop escort Bilecik escort Karabük escort Burdur escort Nevşehir escort Kıbrıs escort Kırklareli escort Kastamonu escort Düzce escort Aksaray escort Adıyaman escort Afyon escort Arnavutköy escort Bebek escort Beşiktaş escort Beykoz escort Beyoğlu escort Büyükçekmece escort Çatalca escort Çekmeköy escort Eyüpsultan escort Kağıthane escort Sancaktepe escort Sarıyer escort Şile escort Silivri escort Şişli escort Taksim escort Zeytinburnu escort Aliağa escort Balçova escort Bayındır escort Bayraklı escort Bergama escort Beydağ escort Bornova escort Buca escort Çeşme escort Çiğli escort Karşıyaka escort Fehiye escort Marmaris escort Gaziemir escort Dikili escort Menderes escort Menemen escort Torbalı escort Atakum escort Çerkezköy escort Yenişehir escort Bodrum escort Toroslar escort Tarsus escort Silifke escort Mezitli escort Erdemli escort Anamur escort Akdeniz escort Melikgazi escort Elbistan escort Lüleburgaz escort İzmit escort İlkadım escort Çorlu escort Battalgazi escort Yeşilyurt escort Milas escort Ceyhan escort Çukurova escort Kozan escort Sarıçam escort Seyhan escort Emirdağ escort Sandıklı escort Merzifon escort Suluova escort Taşova escort Altındağ escort Batıkent escort Çankaya escort Çubuk escort Etimesgut escort Haymana escort Kahramankazan escort Keçiören escort Kızılcahamam escort Mamak escort Polatlı escort Pursaklar escort Sincan escort Ulus escort Yenimahalle escort Aksu escort Alanya escort Belek escort Demre escort Döşemealtı escort Elmalı escort Finike escort Gazipaşa escort Kaş escort Kemer escort Kepez escort Konyaaltı escort Korkuteli escort Kumluca escort Lara escort Manavgat escort Muratpaşa escort Serik escort Side escort Didim escort Efeler escort Nazilli escort Söke escort Altıeylül escort Ayvalık escort Bandırma escort Bigadiç escort Burhaniye escort Dursunbey escort Edremit escort Erdek escort Gömeç escort Gönen escort Havran escort İvrindi escort Karesi escort Kepsut escort Susurluk escort Büyükorhan escort Gemlik escort Görükle escort Gürsu escort Harmancık escort İnegöl escort İznik escort Karacabeyescort Kestel escort Mudanya escort Mustafakemalpaşa escort Nilüfer escort Orhangazi escort Osmangazi escort Yıldırım escort Biga escort Çan escort Gelibolu escort Karahayıt escort Merkezefendi escort Pamukkale escort Keşan escort Aziziye escort Palandöken escort Yakutiye escort Odunpazarı escort Tepebaşı escort Araban escort İslahiye escort Karkamış escort Nizip escort Nurdağı escort Oğuzeli escort Şahinbeyescort Şehitkamil escort Yavuzeli escort Bulancak escort Espiye escort Görele escort Altınözü escort Arsuz escort Antakya escort Defne escort Dörtyol escort Erzin escort Hassa escort İskenderun escort Kırıkhan escort Kumlu escort Payas escort Reyhanlı escort Samandağ escort Eğirdir escort Yalvaç escort Foça escort Karabağlar escort Kemalpaşa escort Kiraz escort Kınık escort Konak escort Narlıdere escort Ödemiş escort Tire escort Urla escort Safranbolu escort Akhisar escort Alaşehir escort Kırkağaç escort Salihli escort Sarıgöl escort Şehzadeler escort Soma escort Turgutlu escort Yunusemre escort Akkışla escort Bünyan escort Develi escort Kocasinan escort Talas escort Yahyalı escort Gazimusağa escort Girne escort İskele escort Lefke escort Lefkoşa escort Başiskele escort Çayırova escort Darıca escort Afşin escort Dulkadiroğlu escort Göksun escort Onikişubat escort Türkoğlu escort Kızıltepe escort Mut escort Dalaman escort Gümbet escort Datça escort Kavaklıdere escort Köyceğiz escort Menteşe escort Turgutreis escort Ula escort Yatağan escort Fatsa escort Altınordu escort Ünye escort Düziçi escort Kadirli escort Ardeşen escort Akyazı escort Arifiye escort Erenler escort Geyve escort Hendek escort Karasu escort Kaynarca escort Sapanca escort Derince escort Dilovası escort Gebze escort Gölcük escort Kandıra escort Karamürsel escort Kartepe escort Körfez escort Akşehir escort Beyşehir escort Bosna escort Ereğli escort Karapınar escort Meram escort Selçuklu escort Gediz escort Simav escort Tavşanlı escort Doğanşehir escort Bafra escort Çarşamba escort Boyabat escort Kapaklı escort Süleymanpaşa escort Erbaa escort Niksar escort Turhal escort Akçaabat escort Of escort Ortahisar escort Yomra escort Armutlu escort Çiftlikköy escort Çınarcık escort Akdağmadeni escort Boğazlıyan escort Sarıyaka escort Sorgun escort Alaplı escort Çaycuma escort Devrek escort Ereğli escort Kilimli escort Kozlu escort