ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

Bahçeli: Erdoğan Kürdistan’ın kurulmasını kabul etti mi?

Bu haber 13 Mart 2013 - 20:18 'de eklendi ve 2.030 kez görüntülendi.

MHP lideri Devlet Bahçeli Darıca’da 2014 mahalli seçimler Kocaeli aday tanıtım toplantısına katıldı. MHP kurmaylarının tam kadro hazır bulunduğu toplantıyı coşkulu bir vatandaş kitlesi izledi. Darıca Kapalı Spor Salonu’na sığmayan partililer salonun çevresini de doldurdu.

Ülkü Ocaklı gençlerin düzeni sağladığı toplantı saygı duruşu ve ülkücülerin hep bir ağızdan söylediği İstiklal Marşı ile başladı.

Türk Dünyasının Lideri olarak mikrofona davet edilen Devlet Bahçeli “Devletin başına Devlet gelecek” sloganları arasında konuşmasına başladı.

Konuşmanın satırbaşları:

Milli mücadelenin silindir gibi ezdiği müstemlekeci zihniyet AKP ile dirilmiştir.

Bu caniler tutanak tutacak kadar nasıl bir cür’et içindeler. Erdoğan Kürdistan’ın kurulmasını kabul etti mi? Bu nasıl rezalet, nasıl alçaklıktır? AKP hükumeti Türk Milletini de tutanakla karşılıklı imzalarla teröre ve bölücülere peşkeş mi çekecektir? Suçlular mutlaka cezalandırılmalıdır.

AKP ipleri PKK’ya gönül rahatlığı ile teslim etmiştir.

Bin yıllık kardeşliğimizin bozulmasını sineye çekemeyeceğimizi herkes bilsin.

Küresel planlar bizi yolumuzdan çıkaramaz.  Biz hepsine Türk Milletinin gücü ve kudretini Allah’ın izni ile yeteriz.

Üşenmeyiniz, durmayınız, yorulmayınız, her eli tutunuz, her eve gidiniz, her köşeye mesajımızı ulaştırınız. Biz kardeşliğin teminatıyız, bir olmanın, bir kalmanın teminatıyız. Biz Türkiyeyiz, büyük Türk Milletiyiz.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat