BAHÇELI, ŞEHIT BABASIYLA SOHBET ETTI

Bu haber 24 Şubat 2014 - 19:25 'de eklendi ve 912 kez görüntülendi.

devletbahceli28

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Çatalca’daki vatandaşları ziyaret etti. Sokakta yürüyen ve vatandaşlarla tokalaşan Bahçeli’nin önü şehit babası olduğu öğrenilen bir vatandaş tarafından kesildi. Şehit babası, Bahçeli’ye “İsmini anmak istemiyorum. Caniye anlayış gösteriliyor. Böyle bir şey olur mu Türkiye Cumhuriyeti”nde?” dedi. Bahçeli de bu sözlere , “Buna müsaade edemeyiz. Rahat olun” karşılığını verdi. Çatalca kapalı pazaryerinde toplanan coşkulu kalabalığa seslenen Bahçeli MHP Çatalca Belediye Başkan Adayı İsmail İp’i göstererek, “İstanbul’un İpini Çatalca’dan tutmuşsunuz ” dedi. Türkiye’nin Osmanlı Coğrafyasının dört bir yanından göç edenler tarafından kurulduğunu söyleyen Bahçeli, ” 90 yıldan beri bir aradayız. Sayın Başbakan bunu niye kabullenemiyorsun? Bu millet seni başbakan yapmış. Seni ayırım yap diye mi başbakan yapmış? ” diye konuştu.

4 BAKAN DEMEKMİŞ

Başbakan Erdoğan sıkça yaptığı Rabia işaretine Çatalca’da da değinen MHP Lideri Bahçeli, “Rabia işareti, hatırlıyorsunuz değil mi?” diyerek sağ elinin 4 parmağını kalabalığa gösterdi. Bahçeli konuşmasına, ” TOKİ’nin açılışlarına gidiyor. Eli böyle. Başka seçim faaliyetlerine gidiyor. Eli böyle. Biz de merak ediyorduk. Buna Rabia diyor ama kendisi gerçeği biliyormuş. Bu 4 bakan demekmiş” dedi. Bahçeli konuşmasının ardından Çatalca’dan ayrılarak Avcılar’a geçti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al