BAHÇELİ’YE ADRESİ BELLİ ÇİRKİN BİR KAMPANYA

Bu haber 26 Şubat 2014 - 23:49 'de eklendi ve 628 kez görüntülendi.

azizaslan31-300x200Afyonkarahisar MHP İl Başkanı Aziz Aslan yaptığı yazılı basın açıklamasında:

“İnternette ses kayıtları olduğu iddia edilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve destekçileri, kendilerine yakın rakip olarak gördükleri MHP ve MHP’nin Lideri Devlet Bahçeli’ye karşı çeşitli kampanyalar yapmaya başladılar. Oğluyla arasında geçtiği iddia edilen ve Erdoğan’ın oğlunun “Evi temizledik ama 30 milyon avro kaldı, ne yapalım” diye sorduğu ses kayıtlarına nazire yaparcasına Başbakan Erdoğan, “Biz de montaj yaparız” demişti. Bu demecin hemen arkasından Sayın Devlet Bahçeli’nin terörist başına destek verirmiş gibi ses kayıtları ve videolar çıkarıldı. Oysaki bu ses ve görüntüler, 19 Kasım 2013 tarihindeki MHP’nin Grup Toplantısı’nda dile getirilmiş, Başbakan Erdoğan’ın Şivan Perver’i krallar gibi ağırlamasını eleştirmek için kamuoyuna yansıtılmıştı. Şivan Perver’in söylediği sözleri Sayın Devlet Bahçeli, Türk Milleti’yle paylaşmış, Erdoğan’ın terör destekçileriyle işbirliğini gözler önüne sermişti.
Hatırlanacağı üzere 16 Kasım’da Şivan Perver, Diyarbakır’da çözülme süreci konseri vermiş, bölücü destekçisi Barzani de Perver’i yine Diyarbakır’da izlemişti.
Başbakan Erdoğan, “Biz de montaj yaparız” diyerek, aslında bugüne kadar süren davalarda alınan mahkumiyet kararlarını, ordu komutanlarının yargılanma süreçlerini de itiraf etmiş oluyor. 2011 seçimlerinden önce, partimize yapılan internet saldırısı hakkında da, o zaman zil takıp oynayan aynı kesim, bugün suçlu aramaktadır. O gün MHP’nin yıpratılmaya çalışılması, en çok Başbakan Erdoğan’ın işine gelmiş, MHP’ye oy vermek isteyen asil Türk Milleti’nin kafaları karıştırılmıştır.
Başbakan Erdoğan, milyonların, milyarların hesabını vermek yerine ayak oyunlarıyla gündemi işgal ediyor. Parayı yemedim demiyor, parayı taşıtmadım demiyor, montaj diyor. Hadi bizi kandırdınız, bu dünyanın bir de öteki dünyası var. Bizi görüp gözeten yüce Rabbimiz’den hiçbir şeyi saklayamayacağınızı hepimiz biliyoruz. İnanıyoruz ki önce Yüce Divan’da, sonra da Mahkeme-i Kübra’da yargılanacaksınız.
NOT
BAHÇELİ’NİN 19 KASIM 2013 TARİHLİ GRUP TOPLANTISINDAN BİR BÖLÜM
ŞİWAN PERVER İSİMLİ BÖLÜCÜ VE SÖZDE ŞARKICI
Şiwan Perver isimli bölücü ve sözde şarkıcı ile tezahüratlar eşliğinde Diyarbakır’a gelmiştir. Erdoğan’ın dost diye methiyeler düzdüğü bu terör destekçisi 37 yıl sonra sanki Babasının çiftliğine gelir gibi Türkiye’ye gelmiştir. “Abdullah Öcalan barış savaşçısıdır, terörist değildir, terörist Türkiye Devleti’dir” diyen rezil bu kişidir. “İmralı’daki kahramanı selamlıyorum” diyen delilli ispatlı hain bu kişidir. “Allah kahretsin Türk dilini başımızdan defedelim” diyen ahlaksız bu kişidir. Başbakan bu PKK’lıyı dost olarak görmüş ve gönlünü ardına kadar açmıştır. Sıfır sorun mucidi Dışişleri Bakanı da bu adamdan özür dilemiş belki dizine kapanmıştır. Tescilli bir eşkıyaya bu denli muhabbetin anlaşılır bir tarafı bizce yoktur. Başbakan’ın PKK’lılara karşı gösterdiği coşkun sevginin kendi içinde tutarlı bir yanı vardır. Sayın Erdoğan ya Kandil yetiştirmesidir, ya Türk düşmanıdır ya da Türk milletinin kanını içmeye yeminli çevrelerin özel ve gönüllü ferdidir.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al