IZMIR’IN KAYBEDECEK BIR SANIYE VAKTI BILE YOK

Bu haber 02 Şubat 2014 - 17:09 'de eklendi ve 591 kez görüntülendi.

MHP Izmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, kenti yönetmeye talip olan iki adayın büyük bir sürtüşme içinde olduğunu, ilerleyen günlerde bunu kavga düzeyine getirecek şekilde politika yürütmeye çalıştıklarını söyledi.

890183f169f521dd3f1

MHP Izmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, kenti yönetmeye talip olan iki adayın büyük bir sürtüşme içinde olduğunu, ilerleyen günlerde bunu kavga düzeyine getirecek şekilde politika yürütmeye çalıştıklarını söyledi. Taşer, “Onlar gerginlik çıkaramaya devam etsinler, Izmir’in ve bizim kaybedecek bir saniye bile vaktimiz yok! Şehrimize ve insanımıza hizmet etmek zorundayız. Belediyecilik sadece bina ve yol yapmak değildir. Insana yatırım yapmaktır, sosyal projeler üretmek ve hayata geçirmektir.” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti. Esnafın şehrin atar damarı olduğunu belirten Taşer, esnafın şehrin yaşayışına yön verdiğini vurguladı. MHP Izmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu ise esnaf camiası ile birlikte olmaktan onur duyduklarını söyledi. Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Izmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu da, esnaf teşkilatı olarak MHP Il Başkanlığı ve diğer birimleriyle hem kentin sorunlarını çözümünde, hem de ülkenin sorunlarının çözümünde bugüne kadar işbirliği içerisinde çalıştıklarını belirterek Taşer’e başarı dileklerini iletti.

“UYUŞTURUCUYLA SAVAŞIMIZ VAR”

Taşer daha sonra, Izmir Sanayici ve Işadamları Derneği (IZSIAD) Başkanı Hasan Küçükkurt’u ziyaret etti. Belediyecilik sadece bina ve yol yapmak anlamına gelmediğini, insana yatırım yapmak, onu ayakta tutmak için sosyal projeler üretmek ve hayata geçirmek olduğunu vurgulayan Taşer, “Bu konuda önceliğimiz geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimizdir. Son verilere göre Izmir’de uyuşturucu kullanımı artmış ve kullanım yaşı düşmüştür. Bu çok vahim bir meseledir. Belediyecilik anlayışımız gereği uyuşturucuyla mücadeleyi sadece polisiye tedbirlere bırakamayız. Uyuşturucuyla mücadele birimlerimizi semtlere ve mahallelere kadar yaygınlaştıracak, her istenilen anda ulaşılabilir kılacağız. Bir kişi ile uyuşturucu problemi çözülmez. Ekibini kuracaksın. Doktorlar, psikolog ve psikiyatrlar, sosyologlar, pedagoglar ve diğer uzmanlar buralarda görev yapacak, ailelerimiz bilinçlenecek çocuklarımız bu canavardan kurtarılacaktır. Tabii ki bunları gerçekleştirirken STK’larımızdan, gönüllü kişi ve kurumlardan; eğitim kurumlarımızdan, ailelerimizden ve devletimizden destek alacağız. Geleceğimize çocuklarımıza sahip çıkmak zorundayız.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al