KARAKAYA: “ANKARA’YI BEN DEĞIL; BIZ YÖNETECEĞIZ!“

Bu haber 11 Şubat 2014 - 6:57 'de eklendi ve 967 kez görüntülendi.

mevlutkarakaya22

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, MHP Milletvekili Sinan Oğan ve Keçiören Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Tanrıverdi ile Kar-Der yönetim başkanı ve üyeleri bir araya geldi.

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, MHP Milletvekili Sinan Oğan ve Keçiören Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Tanrıverdi ile Kar-Der yönetim başkanı ve üyeleri bir araya geldi.

Ankara’nın ranta dayalı projelerden nefes alamadığını söyleyen Karakaya, “Ben insan merkezli, canlı merkezli, üretim merkezli yönetim anlayışını Ankara’ya getireceğim. Ranta dayalı yönetime dur diyeceğim” dedi.

Keçiörendeki toplantının ardından Gölbaşı’na geçen Karakaya, MHP Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Gölbaşı Belediye Encümen Üyeleri, Köy Muhtarları, Köy Dernek Başkanları ile bir araya geldi.

Ankara sokaklarında, sahalarda kimsenin olmadığına dikkat çekerek “Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu kutlu yola erken çıktık. Ankara’da yürümediğimiz sokak kalmadı. Ben birlikte yönetim diyorum beraber oturup, beraber karar vereceğiz. Ankara’yı ben değil biz yöneteceğiz” dedi.

Karakaya,coşkuyla karşılandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, Keçiören Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Tanrıverdi ile Yükseltepeli vatandaşlarla biraraya geldi. Büyük coşku ve sloganlarla karşılanan Karakaya, “Ankara’yı Allah nasip ederse alacağız. “Sağcından solcusuna, AKP’lisinden CHP’lisine, görüşlerine ne olursa olsun; biz hepsini kucaklıyoruz. Gelin hep beraber Ankara potansiyallerini konuşalım, herkes Ankara hayalini ortaya koysun, bizim herkese kapımız açık” dedi. Sık sık alkış ve sloganlarla konuşması kesilen Karakaya, Ankara ve Ankara da yaşayanların sıkıntılarına değindi. Karakaya, “Ben Ankara’da yaşayan hemşehrilerim için, Ankara’nın sıkıntılarını çözmeye adayım” dedi.

Altındağ’da Karakaya’nın Esnaf Ziyaretine Büyük İlgi

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mevlüt Karakaya, MHP Mamak Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Çalkan ve STV Ankara Temsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu ile Samanyolu Tv’nde bir araya gelerek sohbet ettiler.

Ardından Karakaya, Altındağ Belediye Başkan Adayı Nedim Ağaç ile birlikte, Altındağ esnafını ve Yunus Emre Çarşı esnafını gezerek hal hatır sordular.

Yunus Emre Çarşı Derneğini ziyaret eden Karakaya, Dernek başkanıyla esnafın sıkıntılarını ve çözüm yollarını konuştu. Ziyaret sonunda Karakaya’ya Ay yıldızlı üç hilalli anahtarlık hediye edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al