Murat Taşer: İzmir CHP’nin patronaj alanı değil

Bu haber 09 Şubat 2014 - 14:57 'de eklendi ve 797 kez görüntülendi.

yazir83849b325Murat Taşer: AKP’nin İzmir zulmü bitecek

MHP İzmir Büyükşehir belediye başkan adayı Murat Taşer ilçe turlarına devam ediyor. Sabah ilk olarak Çiğli belediye Başkan adayı yalçın Brazeroğlu İle Birlikte İzmir Trakyalılar Derneğinde kahvaltılı toplantıya katılan Taşer, dernek mensuplarının şikâyetlerini dinledi. Çözüm önerilerini ve projelerini anlattı. Daha sonra Bayraklı İlçesinde Bayraklı belediye başkan Adayı Mehmet Toptaş ile birlikte iki seçim bürosu açan Taşer, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İzmir Trakyalılar derneğinde konuşan ve Karşısındaki iki aday için de projelerinin, vizyonlarının ve İzmir sevdalarının yetersiz ve suni olduğunu vurgulayan MHP Büyükşehir adayı Murat Taşer, “bizimle hiçbir platformda yan yana gelebilecek donanıma ve cesarete sahip değiller. Yetersizler, korkaklar ve de kaçaklar. Biri İzmir’i CHP’nin patronaj alanı sanıyor, diğeri İzmir’i unutkan sanıyor. 30 Martta İzmir onlara ne olduğunu gösterecek. ” diye konuştu.

Kocaoğlu’nu 5 Yıldır Görmüyoruz

İzmir Trakyalılar Derneği Başkanı Bahattin Kılıç’da konuşmasında, “biz dernek olarak Çiğli’nin bütün meselelerinde varız. Çalışmalar yapıyor öneriler sunuyoruz. Fakat bu mücadelemiz için de Kocaoğlu’nu hiç görmedik. Beş yıldır randevu alamadık. Fakat siz ve Çiğli belediye Başkan Adayımız Yalçın Brazeroğlu bizi hiç yalnız bırakmadı. Çiğli ve İzmir’in kaderinin sizinle değişeceğine inanıyoruz” dedi.

Kocaoğlu AKP Politikalarına uygular

Seçim çalışmalarına Bayraklı’da devam eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer,  Bayraklı Sevgi Yolu’nda Mehteran’la karşılandı, Bayraklıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Taşer hepsi ile teker teker tokalaştı. Partiye katılan elli üyeye rozet taktı. Daha sonra Bayraklı ilçe teşkilatının düzenlediği mini miting’de konuşan Taşer; İzmir’i çantada keklik görüp, ona buna “namus” yakıştırması yapan CHP adayı Kocaoğlu, hangi namustan bahsediyor? Şu maskeni bir çıkar da İzmir senin gerçek yüzünü görsün! Evlatlarımızın kanını döken PKK’li teröristlere kucak açan Osman Baydemir’e , AKP politikalarına uyup İzmir’in iradesini peşkeş çekmeye kalkan sen değil misin? Nerede kaldı senin namusun! Edeceğin lafı önce tartarak edeceksin. Muvazenen yoksa hiç konuşmayacaksın. Gelmişsin bir de televizyonda İzmir’in borcu var yok tenakuzuna giriyorsun, doğruyu söyle, dürüst ol da borcunu söyle!

Belediyecilikte tevazu göstermem

Bugüne kadar İzmir’e verdiği sözlerin hiçbirini yerine getirmeyen CHP adayının ve İzmir’in değerleriyle çatışan AKP’nin adayının açıklayacağı sosyal ve teknik projeleri alabileceklerini vurgulayan Taşer, “ önümdeki hafta dokümanlarla projelerimi tüm İzmir kamuoyuna açıklayacağım, eksikleri olan adaylar buradan alabilirler. Bizim mücadelemiz daha güzel bir İzmir kurmak, daha rahat bir şehir yaşamı oluşturmak. Gençlerimize, kadınlarımıza ve tüm hemşehrimize hitap eden projelerimizle karşınızdayım. Ben belediyeciyim. Bu konuda tevazu göstermem, İzmir’e hizmet, İzmir’e aşk, İzmir’e sevda ile bağlıyım. Dar gelirliye konut projelerimizle, kadınlarıma gelir getirecek sosyal projelerimizle, tarım ve iş projelerimizle, gençliğimizin önünü açaçak projelerimizle huzurunuzdayım. Korkmasınlar gelsinler, konuşalım, değerlendirelim, onlar deve dişi gibi, büyük adamlar ben ise bir İzmir Sevdalısıyım. Esnaf çocuğu Şoför Rıza’nın oğluyum.  Artık İzmir her şeyin farkında, maskesi düşen Kocaoğlu’nun da takkesi düğen AKP adayının da. AKP’nin İzmir’e zulmü MHP belediyeciliği ile bitecek” diye konuştu.

Seçim çalışmlarını Gümüşpala, Nafizgürman ve Emek mahallerinde seçim bürosu açılışı, Teşkilat, hemşehri dernekleri ziyaretleri ve vatandaşlarımızla buluşma çalışmalarıyla sürdüren MHP Büyükşehir adayı Murat Taşer coşku ve sevgi gösterileriyle karşılandı.

haberiniz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al