Ünver gece-gündüz yollarda

Bu haber 09 Şubat 2014 - 14:09 'de eklendi ve 760 kez görüntülendi.

HaberRes_33292

Kocaeli’de sabahın ilk saatlerinden gecenin geç vakitlerine kadar temaslarda bulunan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “Herkesin çaresi, her hakkın takipçisi, her derdin umudu olmak, Sakarya’yı ayağa kaldırmak için yola koyulduk” dedi.

KENAN ÇATALBAŞ
Gece-gündüz yollara düşerek seçim çalışmalarının temposunu gün geçtikçe arttıran MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Kocaali ilçesinde temaslarda bulundu. İlçe merkezinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Ünver, STK temaslarının ardından Alandere ve Yayla Mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe Başkanı Kemal Din, Belediye Başkan adayı Kenan Çatalbaş ve partililerinde katıldığı çalışmalarda Ünver ve Çatalbaş ilçe halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
STK ZİYARETLERİ
Esnafların sorunlarını dinleyerek vatandaşlarla sohbet eden Ünver, Kocaali Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Albayrak, Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yılmaz ve yönetim kurulunu üyelerini ziyaret etti. Bu ziyaretlerde esnaflarla alakalı düşünce ve projelerini açıklayan Ünver, daha sonra Kocaali Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bayraktar ve yöneticileriyle bir araya geldi.
ESNAF VE TARIM
Tarımla alakalı olarak fikir alışverişinde bulunan Ünver, daha sonra ise gecenin geç vakitlerine kadar Alandere ve Yayla Mahallesinde bulunan vatandaşlara projelerini anlattı. Sakarya’nın her karış bölgesine olduğu gibi Kuzey bölgeleri için ayrı bir proje hazırladıklarını söyleyen Ünver, ” Kocaali bizimle hak ettiği değeri bulacaktır” dedi. Ünver’in köylerde yaptığı konuşmalar sık sık alkışlarla kesildi.
DEMOKRATİK FIRSAT
Türkiye açısından olduğu gibi 30 Mart tarihinin Sakarya için büyük bir demokratik fırsat olduğuna vurgu yapan Ünver, ” Bu kötü gidişat sandıkta son bulacaktır. Sandıklarımıza sahip çıkacağız. Bütün hemşerilerimizin sözcüsü olacağız. Acıları ve sevinçleri hep birlikte paylaşacağız. 30 Mart’tan sonra hep birlikte el ele vererek şehrimiz için gecemizi gündümüze katarak gayretle, samimiyetle, azimle çalışacağız” dedi.
HEDEFLERİMİZ VAR
Çalışmaları hakkında bilgiler veren Ünver, ” Bütün ilçelerimizi geziyoruz. Dolaşmadık yer, çalmadık kapı, konuşmadık vatandaş ve girilmedik ev bırakmama hedefimiz var.” dedi. Geyve’den Akyazı’ya Kocaali’den Serdivan’a kadar her karış mahallenin sorunlarının kendi sorumlulukları olacağını söyleyen Ünver, ” Herkesin çaresi, her hakkın takipçisi, her derdin umudu olmak, Sakarya’yı ayağa kaldırmak için yola koyulduk” dedi.
SÖZ SENİN SAKARYA
Ünver, ” Biliyoruz ki Allah sabredenlerle beraberdir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi; Artık Yeter Şimdi Söz Senin Sakarya. Ne AKP, ne CHP, ille de MHP. Ne AKP, ne CHP, herkes için MHP” dedi. Ünver, MHP’ye destek isterken, gece geç saatlerde tamamlanan programının ardından ilçeden ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al