Mustafa Çay’a, Hüseyin Sözlü’den tam testek

Bu haber 27 Nisan 2014 - 19:13 'de eklendi ve 902 kez görüntülendi.

HaberRes_34942

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) belediye başkanlıklarını kazandığı Adana’nın ilçelerinde Adana Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği teşekkür ziyaretleri sürüyor. Cumartesi akşamı gerçekleştirilen etkinlikte Mustafa Yaldızdoğan ve Kadir Somer, en güzel şarkılarıyla Pozantılıları coştururdu. Geceye Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün yanı sıra, MHP Genel Başkan Yardımcısı Alişar Dede, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Adana ve Pozantı Ülkü Ocakları Başkanları, belediye meclis üyeleri, çok sayıda muhtar ve konuklar katıldı.

OMUZLARIMIZDAKİ SORUMLULUK YERE DAHA SAĞLAM BASMAMIZI SAĞLIYOR

Pozantılıların yoğun ilgi gösterdiği konserde konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü halka hitap etti. Sözlü, “Önce Cenab-ı Allah’ın lütfuyla, sonra sizlerin teveccühüyle buradaysak bunu sizlere borçluyuz. Hepinize teşekkür ediyorum, hepinizi saygıyla selamlıyorum. 30 Mart’la birlikte Adana’da yeni bir dönem başlamıştır. Bu dönem MHP’den seçilmiş belediye başkanlarının zafer sarhoşluğu değildir. Seçildikten sonra omzumuzdaki yükün ağırlığıyla ayağımız daha sağlam yere basıyor. Size karşı sorumluluğumuz, size karşı hizmet mecburiyetimiz bizi belediyecilikte çok daha başarılı olma yolunda motive ediyor. Pozantı’nın Atom Karınca Belediye Başkanı Mustafa Çay, varlığını yaylamızda hissettirmiştir” dedi.

İHANET ŞEBEKESİNİN KARŞISINA MİLLİYETÇİ HAREKET’İ VE DEVLET BAHÇELİ’Yİ KALE GİBİ DİKTİNİZ

30 Mart’ta Kürdistan’ın sınırlarını çizeceklerini söyleyenlere ve onlara ses çıkarmayanlara da mesaj veren Başkan Hüseyin Sözlü, “Siz MHP’nin adaylarını belediye başkanı yaparak 30 Mart’ta Kürdistan’ın sınırlarını çizeceklerini söyleyen ihanet şebekesine, onun maşalarını görmezden gelen ve  ülkeyi yönetmelerine rağmen onlara pirim tanıyan işbirlikçilerine de mesaj verdiğiniz. Milletimizin yegane teminatı olan, birliğimizin sigortası olan Milliyetçi Hareket’e güç vererek, hainlerin karşısına MHP’yi ve onun lideri Devlet Bahçeli’yi kale gibi diktiniz Allah’ın izniyle” diye konuştu.

POZANTILILAR’I ADANA’YA KADAR YORMAYACAĞIZ

Önümüzdeki 5 yılda en iyi hizmeti vermek için vargüçleriyle çalışacaklarını kaydeden Hüseyin Sözlü şunları söyledi: “Hizmeti sizlere yerinde ulaştırmak istiyoruz. Sizi Adana’ya kadar yormayacağız. Mustafa Çay’ı gördüğünüzde Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü görmüş olacaksınız. Bizim ona güvenimiz ve işbirliği isteğimiz tamdır.”

HAK, HUKUK, ADALET; MİLLİYETÇİ HAREKET

30 Mart’taki yarışın ardından şimdi hizmet yarışının başladığını belirten Hüseyin Sözlü, “Artık Mustafa Çay’dan her hizmeti isteyebilirsiniz. Hatta yanıbaşımızda akan çayı iç göl haline getirmek istiyordu. Bakın Mustafa Çay daha size neler yapacak. Sizin heyecanınızı, beraberliğinizi Cenabı Allah bozmasın, nazardan esirgesin” dedi.

HÜSEYİN SÖZLÜ BAŞKANIMIZLA ÇOK DAHA GÜÇLÜYÜZ 

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay da son derece coşkulu bir konuşma yaptı ve kendisini bir kez daha seçen Pozantılılar’a seslendi: “Yola çıkarken sözümüz, sevdamız Pozantı’ya hizmet dedik. Siz de bize inandınız, güvendiniz. İnancınız devam ettikçe hizmet için gerekirse canımızı feda ederiz. Allah bize iktidar olmayı nasip etti. Adana’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü var. Şimdi çok daha güçlüyüz. İkinci kez seçilmemizin üzerinden sadece 15 gün geçmesine rağmen başkalarının 5 yılda yapamadığı kadar hizmet gerçekleştirdik.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al