Başkan Rafet Vergili’den Devlet Bahçeli’ye Ziyaret

Bu haber 15 Mayıs 2014 - 0:54 'de eklendi ve 693 kez görüntülendi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Genel Merkez binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Vergiliye, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Dursun, MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan, Merkez İlçe Başkanı Samet Yalçın Sarıtaş’ta eşlik etti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimlerden ikinci kez galip çıkan Rafet Vergili’yi ile Ak Parti’nin elinden alınan Ovacık İlçe Belediye Başkanı Mustafa Dursun’u tebrik etti.
Genel Başkan Bahçeli, Başkan Vergili’ye Türkiye genelinde örnek bir belediyecilik ortaya koyduğu için ayrıca teşekkür ederek,”Bugüne kadar başarılı hizmetleriniz oldu. Sizleri tebrik ediyorum. Bu başarıları engellenmek için yapılan yoğum çalışmalara rağmen seçimlerden zaferle çıktınız. Karabük için güzel bir şans oldu. Güzel hizmetlerin devamı imkanı doğtu. Allah yolunuzu açık etsin. Örnek bir belediyecilik hizmetiniz var. Sizleri hem makamınızda ziyaret ederek hemde halka teşekkür etmek için en kısa zamanda Karabük’e geleceğiz. Yapmış olduğunuz yatırımları da açma imkanı buluruz. Türkiye büyük bir yas var. Soma’da meydana gelen üzücü olay hepimizi yasa boğdu. Bizlerde yarın oraya gideceğiz.” dedi.
Başkan Vergili ise, Bahçeli’ye teşekkür ederek Karabük’ün sevgi selamlarını ileterek, en kısa zamanda Karabük’e beklediklerini söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments