HALAÇOĞLUN’DAN TOKAT GİBİ CEVAP

Bu haber 03 Temmuz 2014 - 18:20 'de eklendi ve 602 kez görüntülendi.

akıyorum her kafadan ayrı bir ses. Yok efendim Sn. İhsanoğlu’nun babası şapka kanunu nedeniyle Kahire’ye gitmişmiş, yok Türkiye’den kaçmışmış, yok Arapmış, yok masonmuş, yok paralelin adamıymış, yok ABD’nin adamıymış. Allah aşkına başka yamayacak ve kötüleyecek birşey bulamadılar anlaşılan. Bakınız. Şapka kanunu 25 Kasım 1925’te çıktı. Babası ise 1924’te Kahire’ye gitti. Bazıları o dönemin ilim merkezinin nerede olduğuna baksın.

Babasının mezar taşında bile Türkoğlu Türk Üstad yazan birini nasıl da hemen Arap yapıyorlar. Aslında ırkçı olduklarını da ortaya koyuyarlar ya neyse. Siz diğer adayların etnik kimliğine de bir bakın hele ne çıkacak. Şimdiye kadar mason değildi de şimdi mi oldu? 8 yıl İKÖ (İİB) genel sekreterliği yaptığında neden kimse böyle birşey uydurmadı? Neden bugüne kadar bir cemaatle ilişkilendirilmedi de şimdi? Aptallık yapanlara inanmamanızı öneriyorum. Şimdi birlik olmayacaksa ne zaman olacak. Bizi tenkit edenlere bu sözüm.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al