Orhan, Kula Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfında

Bu haber 30 Mart 2015 - 15:37 'de eklendi ve 2.032 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Manisa’nın Kula ilçesinde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkan Vekili Ümit Karahan’ı ve Ocak gençlerini ziyaret etti.

7qL4Xz5

 

Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkan Vekili Ümit Karahan’a ve Ocak gençlerine gösterdiği yakın ilgi ve misafir perverliklerinden ötürü teşekkür ederek; “İçinden yetiştiğimiz rahmetli Başbuğ tarafından Türk Milletinin makus tarihini değiştirmek için gençlerimizin yetiştirildiği milli değerler ile buluştuğu bir yer olarak tasarlanmış olan Ülkü Ocaklarına ihtiyaç bugün en az dünkü kadar devam etmektedir.
Ülkemiz maalesef bugün milli kimliğimizin tartışıldığı inançlarımızın sorgulandığı mezhep ve inançlarımızın cepheleşme, ayrışma sebebi olarak görüldüğü toplumsal bütün değerlerimizin tartışıldığı bir süreci yaşamaktayız. Gençlerimizi bu tartışmadan koruyacak Türk Milletinin geleceğinin teminatı olmasını temin edecek olan yegane kaynak Ülkü Ocakları kurumudur. Ülkü Ocakları kendisine verilmiş olan bu görevi layıkıyla yerine getirecek donamıma ve tecrübeye sahiptir.”dedi.
Orhan, daha sonra, bir süre genel gündem ve Manisa’yla ilgili konular üzerinde karşılıklı kısa sohbetlerde bulundu. Ardından Karahan’dan Dua ve destek talebinde bulunarak ilçeden ayrıldı. Kula Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkan Vekili Ümit Karahan, ziyaretlerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan’a teşekkür ederek, çıktığı kutlu yolda başarıya ulaşması, hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
Ahmet İLTER/


 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments