MHP Bayrampaşa’dan Gövde Gösterisi

Bu haber 29 Aralık 2013 - 19:17 'de eklendi ve 1.587 kez görüntülendi.

MHP Bayrampaşa İlçe Teşkilatı Belediye Başkan aday tanıtım toplantısında Balkan Türkleri kökenli Mert Toker’i açıklayarak Belediye seçimlerinde bende varım dedi.

mhp-bayrampasadan-govde-gosterisi0cd4772550ee60d3eeaa

MHP Bayrampaşa İlçe Teşkilatı Belediye Başkan aday tanıtım toplantısında Balkan Türkleri kökenli Mert Toker’i açıklayarak Belediye seçimlerinde bende varım dedi.

Toplantının yapıldığı ili katlı Gönül Düğün salonu tıklım tıklım dolarken aday tanıtım toplantısına çok sayıda vatandaşın yanısıra MHP MYK üyeleri Niyazi Paksoy, Musa Küçük, MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeleri Zafer TURAN,Selami Şişman Selahattin Koçarslanın yanısıra Müjdat Öztürk,Rüstem Fırat, Yücel Coşkun gibi tanınmış isimlerde katıldı.

Bayrampaşa MHP İlçe başkanı söz aldı ve şu konulara değindi.

Değeli,Genelmerkez yönetim kurulu üyelerim,İl yöneticilerim,11 mahallemizin değerli muhtarları,Sivil
toplum kuruluşları mensupları,Büroksimizin güzide temsilcileri,Basınımızın kıymetli temsilcileri,Kıymetl
hanımefendiler ve beyfendiler,Toplantııza hoşgeldiniz şeref verdiniz.

Değeri misafirler;
30 Mart seçimlerini hedef alarak düzenlediğimiz bu toplantı yürüyüşümüzün ilk adımıdır.
Yıllar ılı sürdürdüğümüz siyasi mücadelede Bayramşalı gönül sevdalıları olarak siyasi dürüstlükden vazgeçmedik hizmet etmeye çalıştık.Davamzın bayraktarlığını yaptık.Dik olduk diri olmaya çalıştık.Bu değerlerimizle Ülkemiz,milletimize ve ülkemize sadakatımızı değiştirmezken ,Bayrampaşada’da en güçlü parti olmaya çalıştık.
30 Mart 2014 tarihinde,bu gücü sandıkta tecelli ettirerek Değer adayımız Mert TOKER beyinde belediye başkanı seçildiğini görerek bu başarıyı inşallah hep birlikde kutlayacağız.
Değerli misafirler,kıymetli dava arkadaşlarım;
-Bayrampaşa yıllardır iradeye ihanet edenler tarafından yönetilmişdir.
-Bayrpaşa yıllardır Bayrampalıları sırtından hançerliyenler tarafından yönetilmişdir.
-Sandık zamanı söz verenler sözünde  durmamışdır.
Kendi siyasi çevrelerine rant devşirmişler ama Baympaşalılara vefa ve hizmet borçlarını yerine getirmemişlerdir.Kısaca Bayrampaşa aldatanların ve hakkını veremeyenlerin yönettiği bir ilçe olmuştur.
Bayrampaşa bu makus talihini varlığını milletine adaış Milliyetçi Hareket Partisi ile yenecek ,adayımız Mert TOKER ile tersine  çevirecektir.Bütün arkadaşlarımın ,gönüldaşlarımın,Bayramaşalıların bir ve birlik olarak 30 Mart akşamına kadar bıkmadan ,usanmadan çalışması ve kazanılacak zafere emek sahibi olmalarını diliyorum.Bilinmesi isterimki,Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır.İstismar üzerine kurulmuş siyaset yer ile yeksan olurken,Miilliyetçi Hareket Parti ufukdan doğan güneş olarak parlayacaktır.Zaman zulmedenlerin sonu sabredenlerin ise bu sabırlarının mükafatını görecekleri zamandır.
Evet ilan ediyorum şimdi MHP zamanıdır.Sözlerime bu dileklerle son verirken Toplantmıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.dedi.

Açılış konusmasını İlçe başkan Kadir BAŞAR yaparak sonrasında  kürsüye Mhp Bayrampaşa Adayı Mert TOKER çıkdı ve  konusmasında su konulara değindi;

MHP Belediye başkan adayı Mehmet Mert TOKER

30 Mart seçimlerine  değinen başkan aday TOKER Bayrampaşayı iyi tanıdığını Bayrampaşada iyi bir çalışma yaparak Bayrampaşanın 11  mahallesinde ufkun değiştiriceğime ve özellikle gençliğe cok önem verecğine çeşitli sosyal aktiviteler oluşturacağını sivil toplum kuruluşlarıyla iç içe olup Bayrampaşayı beraber yöneteceklerini söyledi.Hedefiizin Bayrampaşamızda Bayrampaşa halkımızın daha iyi bir yaşam sürebilmesi için çalısacaklarını belirtti.Bayrampaşada seçildikden sonra sadece Mhp değil tüm Bayrampalıların hizmetine talibim dedi ve programa katılan herkese teşekkürlerini iletti.

 

 

 

http://www.bayrampasases.com/

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al