ÖN YARGI

Zeliha Alkan

MHP’LI ŞANDIR: AKP’NIN ÇIVISI ÇIKTI

Bu haber 25 Aralık 2013 - 19:19 'de eklendi ve 754 kez görüntülendi.

mehmetsandir13

MHP Mersin Milletvekili Mehmet Şandır, Ak Parti’nin çivisinin çıktığını söyledi. Şandır, memleketi Hatay’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Iskenderun Belediye Başkan adayı Ibrahim Gül’ü ziyaret eden Şandır, ülke gündeminde olan yolsuzlukla mücadele konularına değindi.

Şandır, “AKP’ye söyleyecek söz yok. AKP Türkiye’nin çivisini çıkardı. Ülkeyi AKP’den kurtarmamız lazım. Yaşanan bu yolsuzluk ve rüşvet hadisesi Türk milletine yakışmıyor. Yurt dışındaki işçilerimiz başını önüne eğmiş utanıyoruz diyorlar. Yaşanan bu yolsuzlukların bir tarafında mutlaka Başbakan’ın olduğu bir yolsuzluk dalgası yaşanıyor.” dedi.

Türkiye’yi Ak Parti ve Ak Parti’yi de Başbakan’ın yönettiğini belirten Milletvekili Şandır, “Dolayısıyla yaşan bu hadiselerden Başbakan’ın haberdar olmaması mümkün değil. Böyle bir süreçte 3 bakanın istifa etmesi meseleyi kurtarmaz. Başbakan’ın komplo teorisi üretmesi, yurt dışını suçlaması, cemaati suçlaması hakkı değil. Türkiye’de hükümet destekli bir yolsuzluk şebekesi oluşmuş ve bu milletin alın teri birilerinin kasasına cebine girmiştir.” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.