ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

BAHÇELI, GELENEKSEL KAZAK KIYAFETI GIYDI

Bu haber 19 Ocak 2014 - 17:41 'de eklendi ve 946 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Avrasya Türkleri Toplantısı’na katıldı. Burada geleneksel Kazak kıyafeti giydirilen Bahçeli, “Bize Türk dünyasının bütün kıyafetleri yakışır.” dedi.

02184297133

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zeytinburnu ilçe teşkilatını ziyaret etti. Kurban kesilerek karşılanan Bahçeli, seçim çalışmalara hakkında bilgi aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında partisinin Zeytinburnu ilçe teşkilatını ziyaret etti. Çiçeklerle karşılanan Bahçeli için, ilçe binası önünde bir de kurban kesildi. Seçim çalışmaları hakkında bilgi alan Bahçeli, daha sonra halka hitap edeceği İstasyon Meydanı’na geçti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zeytinburnu ilçe teşkilatı ziyareti sonrası Kazak Türkleri Vakfı’na geçti. Buradaki Avrasya Türkleri Toplantısı’nda katılan Devlet Bahçeli’ye geleneksel Kazak kıyafeti giydirildi. Kıyafeti giyen Bahçeli, “Bize Türk dünyasının bütün kıyafetleri yakışır.” diye konuştu. MHP liderinin ziyaretlerine Meral Akşener ile birlikte milletvekilleri de katıldı. Bahçeli ve beraberindekilere daha sonra yer sofrasında etli pilav ikram edildi. Toplantıyı düzenleyen Avrasya Türk Dernekleri Federasyonu yetkilileri Devlet Bahçeli’ye Türk dünyasının sorunlarını da aktardı. Bahçeli’nin Zeytinburnu istasyon Meydanı’nda halka hitap edeceği bildirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat