FATİH ÇETİNKAYA, BAŞKAN ÇOBAN’I ZİYARET ETTİ

Bu haber 13 Ocak 2014 - 17:41 'de eklendi ve 828 kez görüntülendi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı makamında kabul etti.

13012014113944

Ziyarete Fatih Çetinkaya’nın yanı sıra Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, MHP İl Başkanı Aziz Aslan ve Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı da katıldı.

Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, yaklaşan yerel seçimlerin ülkemiz ve ilimiz için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Çetinkaya, “İnşallah hepimiz adına hayırlı, güzel bir seçim dönemi geçer. Netice her ne olursa olsun hepimiz için, memleketimiz için, sizler için, bizler için hayırlı olur. Öyle ümit ediyoruz, öyle murat ediyoruz” diye konuştu.

Bozhüyük Belediye Başkanlığı döneminde Başkan Çoban’ın desteğinden söz eden Fatih Çetinkaya,”Aramızdaki muhabbet malumdur. Her zaman her yerde de ifade ediyorum. Seçim çalışmalarında sizin yaptığınız çalışmaları eleştirirken, Bozhüyük Belediye Başkanlığı dönemimde gördüğümüz yardımları da ifade etmekten asla geri çekinmeyeceğiz. Bizden sonrakilere de ibret olması açısından karşılıklı nezaket içerisinde bir seçim süreci geçeceğini ümit ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise  ”İnşallah hem bizim, hem de sizin cephenizden güzel bir seçim süreci olur. Biz zaten sorulduğu zaman her yerde ‘Fatih kardeşimiz, inançlı düzgün, seviyeli bir kardeşimizdir’ diyoruz. Tabii bu bir seçim yarışı. İnşallah 30 Mart akşamı sandıktan kim çıkarsa Afyonkarahisarımızı o temsil edecek. Neticeye hepimiz saygı duyacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al