TOKAT VE İLÇELERİNDE MHP RÜZGARI

Bu haber 05 Ocak 2014 - 16:21 'de eklendi ve 920 kez görüntülendi.

MHP adaylarının seçim kampanyaları son sürat devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Tokat’ta bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Sekreteri Yücel Bulut ve MHP Tokat Milletvekili Reşat Doğru da Tokat ve İlçelerinde yürütülen çalışmalara bizzat katılarak destek veriyor.

MHP Turhal Belediye Başkan Adayı Dr.Bekir Baklacı’nın seçim çalışmaları kapsamında Turhal İlçesi’ne geçen MHP MDK Sekreteri Yücel Bulut burada Bekir Baklacı’yla birlikte Turhal Esnafı’nı gezerek desteklerini istedi. MHP heyeti vatandaşın yoğun ilgisi karşısında moral buldu.

HaberRes_32516

Gün boyu devam eden esnaf ziyaretleri sonrasında Türk Eğitim-Sen Turhal Şubesi tarafından düzenlenen programa katılan MHP Heyeti öğretmenlerin mesleki sorunları hakkında bilgi aldı.

Burada bir konuşma yapan Turhal Belediye Başkan Adayı Bekir Baklacı “Turhal için geliştirdikleri sosyal projeleri olduğunu, Turhal’da yaşayan her kesimden ve her meslek grubundan insanın ihtiyaçlarına cevap verecek projeler üzerinde çalıştıklarını ve bu kapsamda Turhal’da görev yapan öğretmenleri kucaklayacak ve onlara bir yaşam alanı oluşturacak alt yapıyı ve sosyal belediyecilik anlayışını seçildikleri anda hayata geçireceklerini” ifade ederek öğretmenlerin desteklerini istedi.

 

MHP Merkez Disiplin Kurulu Sekreteri Yücel Bulut, Türk Eğitim-Sen Turhal Şubesi’nde yaptığı konuşmada “Türkiye ne yazık ki rant çetelerinin yarattığı bir garabetin ortasına sürüklenmiştir. Yargı kurumu ancak soygunun, vurgunun, yalanın ve talanın üzerini örttüğü ölçüde iktidar için muteberdir. Başbakan’a yönelik her eleştiri ya da tenkit, kökü dışarıda olan bir darbe girişimi ve ihanet olarak pazarlanmaktadır. Düne kadar dile getirilen hukuksuzluklara kayıtsız kalan Başbakan bugün kendisine ve kadrosuna yönetilen ithamlar karşısında keskin bir dönüş yaparak alkış tuttuğu yapıları topa tutmaya başlamıştır. Türk Eğitim-Sen mensupları “hukuksuzluğun” ne olduğunu en iyi kavramış olan meslek mensuplarıdır. Yıllardır yandaşlığın, kayırmacılığın ve istismarın gölgesinde her türlü hukuksuz tavra karşı ortaya koydukları mücadele anlayışı takdirle karşılanmalıdır. Başbakan’ın Yeni Türkiye’sinde hukuk ve adalet mumla aranır hale gelmiş ve yalnızca iktidarın çevresinde kümelenmiş bir zümreye sunulan bir lütuf halini almıştır. Bu nedenle 30 Mart 2014 seçimleri yalnızca yerel seçim olmanın da ötesinde bir anlam taşımaktadır. Ülkenin üzerine karabasan gibi çöreklenmiş odakların geldikleri gibi gitmelerini sağlayacak olan sizlerin bu konudaki iradesinin sandığa yansımasıdır. ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al