ÇETİNKAYA: EN ÜCRA KÖŞEYE ULAŞACAĞIZ

Bu haber 27 Şubat 2014 - 0:02 'de eklendi ve 648 kez görüntülendi.

cetinkaya_en_ucra_koseye_bile_ulasacagiz_h15517-300x155MHPAfyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya esnaf ziyaretleri kapsamında Gazlıgöl caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Beraberindeki partililerle birlikte vatandaşların sorunlarını dinleyen Aday Çetinkaya en ücra köşeye bile ulaşmaya çalıştıklarını kaydederek “Afyonkarahisar’ın her noktasının bizim için aynı öneme sahip” diye konuştu.

ŞÜKÜR NAMAZINDAN SONRA
ÇALIŞMALAR HIZLANACAK
 
 Vatandaşların sıkıntılarını çözmek için vatandaşların içinde olması gerektiklerini belirten Çetinkaya, “Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızla bir araya gelerek bire bir sohbet edip istek ve taleplerini dinliyoruz. Biz hep şuna inandık; vatandaşlarımızın sorunlarını vatandaşlarımızın içerisinde bulunarak çözeriz. Ve Allah nasip ederse 31 Mart günü şükür namazımızı kıldıktan sonra hızla çalışmalarımıza başlayacak, 5 yıl boyunca vatandaşımızın içerisinden ayrılmayacağız”
SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH’TAN
Gazlıgöl caddesi esnaf ziyaretleri kapsamında bir iş yerine giren Çetinkaya, duvarda asılı olan tabelanın çok etkileyici olduğunu kaydederek “Tabelada da yazdığı gibi sefer bizden Zafer Allah’tan” dedi.
KAMYON GARAJINA ZİYARET
Kamyon Garajı ziyaretinde konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya “Allah beni sizlere mahcup etmesin. 1 Nisandan sonra her şey güzel olacak” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya Kamyon Garajı esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledi. Kamyon Garajı esnafının hazırladığı yemek programının ardından esnafları gezen Çetinkaya, sıkıntıları dinleyerek tek tek not adlı.
Kamyon Garajı esnafı ise sahipsizlikten dert yanarak, yetkililerin sıkıntı ve dertlerine çözüm bulmadıklarından şikayetçi oldular.
Yoğun katılımın olduğu ziyarette, esnafın tek tek ellerini sıkan Fatih Çetinkaya, sıkıntıların 1 Nisan’dan sonra giderileceğini söyledi. Kendisine büyük bir teveccüh gösteren Kamyon Garajı esnafı, Çetinkaya’nın bu sıkıntıları çözeceğine inandıklarını kaydederek “Şehre Kent bilimci farkının yansıması için herkesin Fatih’e destek vermesi gerekli” diyerek açık destekte bulundular. Esnaf tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Çetinkaya “Allah beni sizlere mahcup etmesin. 1 Nisandan sonra her şey güzel olacak” diye konuştu.
Öte yandan esnafların da yapılan ziyaretten memnun oldukları gözlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al