ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

ÇETİNKAYA, BÜYÜK DESTEKLE MORAL BULDU

Bu haber 26 Mart 2014 - 19:36 'de eklendi ve 706 kez görüntülendi.

cetinkayaya_tam_destek_h162-300x155

Mustafa Yıldızdoğan konseri öncesi konuşan Çetinkaya “‘aman ha Fatih Başkana oy vermeyin, oy verirseniz şehrimize hizmet almaz’ diyorlar. Yalan… Vallahi yalan, Billahi yalan…” ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Mustafa Yıldızdoğan konseri yoğun ilgi gördü. Atatürk Spor Salonu’ndaki konsere yoğun bir kalabalık katıldı.

Konser öncesi konuşan sanatçı Mustafa Yıldızdoğan MHP Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya’nın 30 Mart seçimlerinde başarılı olacağına inandığını söyleyerek “Afyonkarahisar’a geldim, Afyon’u hiç böyle görmemiştim. Fatih Çetinkaya Başkan adayımız demiyorum. Ben adayımızı atıyorum. Bu coşkuyu gördüm ya artık Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Fatih Çetinkaya diyorum” ifadelerini kullandı.

Kendisi hakkında vatandaşlara “aman ha Fatih Başkana oy vermeyin, oy verirseniz şehrimize hizmet almaz” dedikleri söyleyen Çetinkaya “Yalan… Vallahi yalan, Billahi yalan… Belediyenin bütçesini biz açıkladık tam 170 trilyon lira. Bunun 53 trilyonunu arsa satışından elde etmişler. Eğer bu arsaları ben satsaydım elimden mi alacaklardı. Emlak vergileri, katı atık vergileri, iskân ruhsat vergileri, belediyenin kira gelirlerini elimden mi alacaklardı. Biz bunlar sayesinde hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisar’ı halkla birlikte yöneteceklerini söyleyen Çetinkaya, Ben sırça saraylardan da gelmedim ben vatandaşın içinden geldim. Ben sizden biriyim. Afyon’u baronlarla değil, sizinle yöneteceğim. Eğer Belediye Başkanlığı’nda sizin hakkınızı yiyeceksem, Allah o makamı bize nasip etmesin” dedi.

Düzenlenen konsere, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Mehmet Parsak, MHP İl Başkanı Aziz Aslan, MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, Sandıklı Belediye Başkanı İsmail Elibol, Eski MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Telek ile bir önceki dönem Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye Başkanı seçilen Abdullah Kaptan katıldı.

IMG_3343IMG_3278IMG_3284IMG_3285IMG_3321IMG_3325

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat