Erzurumlu Hemşehrilerimiz Kararını Vermiş Durumda

Bu haber 26 Mart 2014 - 18:00 'de eklendi ve 665 kez görüntülendi.

MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın’ın seçim çalışmaları, yaygın basın yayın kuruluşlarının da dikkatini çekiyor.

mhp-adayi-prof-dr-aydin-erzurumlu-hemsehriler-5832215_o

MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın’ın seçim çalışmaları, yaygın basın yayın kuruluşlarının da dikkatini çekiyor. Samanyolu Haber ve Bugün TV’nin canlı yayın konuğu olan Kamil Aydın, seçimlere 4 gün kala değerlendirmelerde bulundu.
Erzurum seçmeninin kararını verdiğini ve 30 Mart’taki seçimlerde iktidara iyi bir ders vereceğini anlatan Kamil Aydın, Erzurum özelinde ise seçimlerin yeni bir döneme ve kaliteli belediyecilik hizmetlerine gebe olduğunu söyledi.
Erzurum’un 2002 yılından bu yana iktidara sınırsız bir destek verdiğinin altını çizen Prof. Dr. Kamil Aydın, şehrin buna rağmen hak ettiği hizmetlerden mahrum kaldığını dile getirdi. Şehrin sürekli nüfus kaybettiğini ve sosyo-ekonomik açıdan gerilemenin söz konusu olduğunu anlatan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kamil Aydın, “Erzurumlu hemşehrilerimiz kararını vermiş durumda. Bu seçimde sadece yerel yöneticilerini seçmeyecek, Dadaşlar aynı zamanda yalana, dolana, talana, yolsuzluğa ve hırsızlığa da geçit vermeyecekler” diye konuştu.
AYDIN: KİMİN MALINI KİMDEN ESİRGİYORLAR?
Öte yandan Prof. Dr. Kamil Aydın, Başbakan Erdoğan’ın, Türkçe Olimpiyatları için “O defter kapandı” şeklinde kullandığı ifadeyi de değerlendirdi. Prof. Dr. Kamil Aydın, Türkçe Olimpiyatları’nın artık kamuya mal olduğunu vurgulayarak, “Diyorlar ki, ‘salon vermeyeceğiz’ Onlara soruyoruz: O salonlar sizin babanızın mülkleri mi? O salonlar, o statlar bu milletin malı değil mi? Kimin malını kime vermiyorsunuz?” şeklinde konuştu.
Prof. Dr. Kamil Aydın, 30 Mart’ın yerel seçimler olmasına rağmen iktidar partisince ülkede genel bir seçim havası oluşturulduğuna dikkati çekerek, “Bu millete anlatacakları hiçbir şey yok. Ne anlatacaklar? Mecburen milletin karşısına çıkabilmek için suni gündemler oluşturup, bu gündemler üzere açıklamalar yapacaklar. Halbuki bu milletin gündeminde çok daha farklı şeyler var. Milletin gündeminde hizmetsizlik var, milletin gündeminde yokluk var, yoksulluk var. Milletin gündeminde şaibeler, yolsuzluklar ve rüşvet iddiaları var. Onlar ne yaparlarsa yapsınlar, milletin gündemini değiştirmeye ve algılarını değiştirmeye güç yetiremeyecekler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al