Nizip Ülkü Ocakları Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

Bu haber 19 Nisan 2014 - 22:13 'de eklendi ve 828 kez görüntülendi.

nizipulkuocaklari-600x290

Nizip Ülkü Ocakları Kutlu Doğum haftası münasebetiyle öğle namazı sonrasında Metin Özmen Camisinde Kutlu Doğum standı açtı.

Açılan stantta Nizip Ülkü Ocakları ortaöğretim birimi tarafından hazırlanan üzerinde “Biz Seni,Görmeden de Sevdik YA RESULALLAH!” yazılı içlerinde gül lokumu bulunan hediye poşetleri verilerek,gül suyu ikram edildi.

Nizipli hemşehrilerimiz,böylesine anlamlı bir haftada yapılan bu etkinlikten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Etkinlik açılışında bir açıklama yapan Nizip Ülkü Ocakları Başkanı Hakan KİRİŞÇİ;
“İslam alemi için anlam ve önemi çok büyük olan Kutlu Doğum Haftası’nda, görmeden sevdiğimiz iki cihan serveri Peygamber Efendimiz Hz.Muhamed(sav)’e olan sevdamızı Nizip halkı ile paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Duamız, onun ahlak ve doğruluk çizgisinden hiç çıkmamak, cennette Peygamber Efendimize komşu olabilmektir. Onun öğütlediği ahlaklı, imanlı ve dürüst gençler yetiştirmek, bütün dünyaya onun yolunda nizam verme ülküsündeyiz.Bütün Türk-İslam Alemi’nin Kutlu Doğum Haftası’nı en samimi dileklerimle kutluyorum.” açıklamasında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al