MHP İL TEŞKİLATI BELEDİYE BAŞKANLARINI DİNAR’DA TOPLADI

Bu haber 09 Mayıs 2014 - 15:27 'de eklendi ve 680 kez görüntülendi.

mhpbelbask1

MHP li belediye başkanları aylık toplantısını Dinar Suçıkan tesislerinde yaptı. Dinar Belediye başkanı Sayın Saffet ACAR’ın ev sahipliği yaptığı toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirildi.

MHP il başkanı Aziz ASLAN’ın başkanlığında yapılan ve bir mazeretli belediye başkanının dışında tüm belediye başkanlarının katıldığı toplantı hakkında Aziz ASLAN şunları ifade etti; “ 30. Martta seçilmiş olan tüm Belediye başkanlarımız ile her ay toplanıyoruz. Birinci toplantımızı geçen ay il merkezinde parti binamızda yapmıştık. İkinci toplantımızı Dinar ilçemizde gerçekleştirdik. Dinar Belediye Başkanımız Sayın Saffet ACAR bey’in ev sahipliği yaptığı toplantımız gayet verimli geçmiştir. Dinar belediye başkanımıza, meclis üyelerimize ve teşkilat mensuplarımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum.

Bu toplantılarımız düzenli bir şekilde devam edecektir. Toplantımıza ilgi ve katılım mükemmeldi. Her belediye başkanımıza sıkıntı ve önerileri hakkında söz verildi ve istişare edildi. Amacımız insanlarımıza hizmeti daha verimli, daha etkin ve daha hızlı nasıl götürebiliriz sorusuna elbirliği ile ve dayanışma halinde cevap bulabilmektir. MHP nin tek amacı insana hizmettir. Belediye başkanlarımız da bu yolda heyecanlı ve gayretli bir şekilde çalışmaktadırlar. Yeni seçilen başkanlarımızın tecrübeli başkanlarımızdan bilgilenmeleri için de bu toplantıların bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Faydalarını da şimdiden görmekteyiz. Her türlü zor şartlara rağmen belediye başkanlarımızın ilçe ve beldelerinde çok başarılı olacaklarına inanıyorum.”dedi.

Ev sahibi Dinar Belediye Başkanı Saffet ACAR ise;” Toplantının Dinar’da düzenlenmiş olmasından dolayı Dinarlı hemşehrilerim, meclis üyelerim ve teşkilatım adına çok memnun oldum. Partimin belediye başkanlarını ve il teşkilatı ile Dinar’da toplantı yapmaktan ve onları misafir etmekten onur duydum. Katılan arkadaşlarımıza, il teşkilatımıza ve il başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al