AFYON ÜLKÜ OCAKLARI BAYRAK YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ

Bu haber 09 Haziran 2014 - 21:52 'de eklendi ve 703 kez görüntülendi.

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Diyarbakır‘da bayrağın indirilmesi olayına tepki göstermek amacıyla, ”Bayrak Yürüyüşü” düzenledi.

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Binasının önünde başlayan yürüyüş Anıtpark önünde son buldu.

Burada konuşan Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı İbrahim Yiğit, “3-5 kendini bilmez çapulcunun yaptığı harekete sessiz kalmamak için buradayız. Bu bayrak kuponla toplanmamıştır rengini şehitlerimizin kanından hilalini göklerden ve dinimiz İslamdan almıştır. Bayrağı gereken değeri gösterin göstermesini bilmeyene de öğretin aksi takdirde büyüklerimiz sahip olamıyorsa biz bayrağımıza da toprağımıza da sahip oluruz. Saygısızlığı esefle kınıyoruz ve de Allah’a havale ediyoruz. Ne mutlu Türküm diyene” diye konuştu.

Türkiye Kamu-Sen Afyonkarahisar Temsilciliği de konuyla ilgili PTT önünde basın açıklaması yaptı. Grup adına konuşan Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Nizamettin Şenol, olaya tepki gösterdi.

Grup, daha sonra olaysız dağıldı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al