AĞABEYİ SERVET, DEVLET BAHÇELİ’Yİ ANLATTI

Bu haber 25 Haziran 2014 - 19:18 'de eklendi ve 7.525 kez görüntülendi.

Kamuoyu tarafından özel yaşamı hakkında sınırlı bilgi bulunan Bahçeli hakkında ağabeyi Servet Bahçeli ilginç bilgiler aktardı.

MHP

lideri Devlet Bahçeli, özel hayatı ile ilgili bilginin en sınırlı olduğu siyasi liderlerin başında geliyor.
Bahçeli, sert bakışları, miting meydanlarında gürleyen sesi ve “gülmeyen lider” imajıyla çizdiği lider profiliyle bilinirken, aile yaşamına dair bilgi de neredeyse yok denecek kadar az. . 

 HAYATINI EN DETAYLI  ANLATAN KİTAP
 Bahçeli’nin hayatının en kapsamlı  şekilde anlatıldığı kitap geçtiğimiz  günlerde Bilge Oğuz yayın evi tarafından  piyasaya sürülen “Türkmen Beyi  Devlet Bahçeli” adlı kitap oldu.
 “EŞYALARI HAZIR,  EVLİLİK KISMET İŞİ”
 Oğuzhan Cengiz’in kitabında en ilgi  çekici bölüm ise kuşkusuz Devlet  Bahçeli’nin ağabeyi Servet Bahçeli’nin  MHP lideri hakkında söyledikleri oldu.  Kitapta babalarının Devlet Bahçeli’ye  olan hayranlığını da anlatan Servet  Bahçeli”Devlet’in ev eşyaları hazır,  evlilik için kısmet diyoruz” dedi.
 İşte Servet Bahçeli’nin, kardeşi Devlet  Bahçeli ile ilgili ifadeleri:
 “Ben matematik okudum, Devlet’ten  3 yaş büyük olmama rağmen beni 1 yıl geriden takip etti.
Devlet’in çarşıda bir dükkanı var, yıllık kira alır. Ankara’da bir mirastan bir dairesi var. Avcılar eskort bayan Datça’da bir yazlığı var.
Babam Devlet’in öğrencilik yıllarındaki faalityerini, derneklere gidip gelişini hayranlıkla izlerdi.
Evliliği için kısmet diyoruz, evinin bütün eşyası hazır. Çok titizdir, yeri gelince el sıkışır, öpüşür. Anne yemeğine düşkündür.
Biz Fettahoğlu sülalesindeniz. Devlet sülalesine çok bağlıdır. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, Fettahoğlu olduğunu söylesin, yardımına koşar.
Pek yemek seçtiğini hatırlamıyorum ama sebze yemeklerine düşkün değildi. Fanatik Beşiktaşlıdır.”
 
 
 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al