ÜLKÜCÜLER EL ELE YÜRÜYORUZ HEDEFE

Bu haber 19 Haziran 2014 - 21:28 'de eklendi ve 638 kez görüntülendi.

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER İSTANBUL İL BAŞKANLIĞIN’dan MHP İSTANBUL İL BAŞKANI Sayın Mehmet Bülent Karataş’a HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÜİD İSTANBUL İl Başkanı Sayın İsmail AKGÖZ, İl Teşkilat Başkanı Sayın Savaş KARACA ve İl Yöneticisi Sayın Tunay KARAKOÇ, kısa bir süre önce MHP İSTANBUL İl Başkanlığına atanan Sayın Mehmet Bülent KARATAŞ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ülkücü İşçiler Derneği İstanbul İl Başkanı Sayın İsmail AKGÖZ yaptığı açıklamada, Ülkücü samimiyeti ile yapılan sohbette, Cumhurbaşkanlığı seçimi, İstanbul’da MHP ve tüm Ülkücü kuruluşların faaliyetlerinin hızla büyümesi ve ortak çalışmalarda bulunulması üzerine istişarelerde bulunuldu, yaptığımız ziyaretimiz ve istişarelerimiz neticesinde biliyor ve inanıyoruz ki bu dönem Ulu Yaradan’nın izni, Ülküdaşlarımızın ve Aziz Türk Milleti’nin kararlı çalışması neticesinde Ülkücü Camia adına İstanbul’da bir milad olacak!

Ve bu kutlu yolda” MHP İstanbul İl Başkanımız Sayın Mehmet Bülent KARATAŞ Bey’e, İl ve İlçe Yönetimine Başarılar Dileriz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al