DOLAR
8,2747
EURO
10,0747
ALTIN
488,70
BIST
1.461
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
19°C
İstanbul
19°C
Açık
Salı Az Bulutlu
20°C
Çarşamba Az Bulutlu
22°C
Perşembe Az Bulutlu
23°C
Cuma Az Bulutlu
25°C
BİR DAĞ DAHA GÖÇTÜ  Kenan EROĞLU (Celal Doğru’nun Ardından)  Çok değerli arkadaşım, kardeşim Celal Doğru’nun vefatı üzerine bir yazı yazmak pek aklıma gelmezdi. O hastaydı ve yatıyordu, fakat vefat edeceğini üzerine konduramıyorduk.   Ne diyelim Allah Rahmet eylesin.  1970’li yıllarda “Genç Ülkücüler Teşkilatı”nda ben yönetim kurulunda görev yaparken kendisiyle tanışmış,n1971 den itibaren arkadaşlığımızı...
YENİ ANAYASA YAZILIRKEN Fahrettin Masum BUDAK     Bir süreden beri, bazı partilerde yeni bir anayasaya ihtiyaç olduğuna dair  görüş beyanatları duymaya ve bu demeçleri gazetelerde okumaya başlamıştık. Bu doğrultuda MHP ile AKP’nin biraz daha  ön alarak yeni anayasa taslakları hazırlamak için kolları sıvadıkları gelen haberler arasındaydı. Nitekim bunun sözde kalmadığını ve ete...
 YUNAN İTTİFAKI VOLKAN YAŞAR BERBER         23 ocak 1913 tarihinde sadrazamlığa getirilen Mahmut Şevket Paşa, Balkan savaşının lehte netice vermeyeceğini sezerek kişisel gayretlerde bulunmuştur. Yıldız sarayında Maliye nazırı ile beraber ön istişaresini yaptıktan sonra diğer nazırlarla beraber topluca yemek yerler. Nazırlar odasında toplanılarak ilk defa bilahare kendileri Yunan ittifakı metnini açık...
ZİYA GÖKALPLE İLGİLİ ANILAR  Kenan EROĞLU               Büyük mütefekkirimiz Ziya Gökalp konusuna devam ediyoruz.               Daha önce de belirttim. Ziya Gökalp gibi büyük bir düşünürümüzü ne yazık ki yeteri kadar tanıyamıyoruz. Onun vefatından sonra 20 yılı geçkin bir süre kendisinin neredeyse unutulmaya terk edildiğini, hatta ders kitabı olarak yazdığı bazı eserlerinin basılmak...

AKP şarlatanları çamur atmaya devam ediyor

AKP şarlatanları çamur atmaya devam ediyor
25.05.2015
0
A+
A-

MHP Genel Başkan Yardımcısı  Semih Yalçın, MHP’ye dil uzatan AKP yandaşlarına sert tepki göstererek  “Yasin Aktay, İ. Melih ve Latif Erdoğan; AKP iktidarının son 13 yılda sosyal ahlakı nasıl çökerttiğine; haysiyet düşkünü, şeref mahrumu insanların sayısını nasıl arttırdığına üç çarpıcı örnektir.  MHP iktidarında bunlara hak ettikleri muamele yapılacak, şarlatanlıklarıyla daha fazla toplumun ahlakını bozmalarına izin verilmeyecektir” dedi

630xNxHaberRes_42340.jpg.pagespeed.ic.3KlbqipQ2e

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı – Gaziantep Milletvekili  Prof. Dr. E. Semih Yalçın, “AKP iktidarı, yavaş yavaş zevali yaklaştığı için son hamlelerini yapmaktadır. İktidar partisi için durum o kadar ciddidir ki seçim kampanyalarından başarılı sonuç alabilmek için en olmayacak kişiler devreye sokulmuştur.

 

Bunlardan biri ilim yoksunu Yasin Aktay’dır. Aktay, küçücük çocuklara salavattan bozma ve siyasi dua niteliğinde tekerlemeler ezberletmektedir.

 

” Heval Tayyip Erdoğan, Resok Tayyip Erdoğan, Salli Ala Muhammed, Ak Parti u Ak Parti Salli Ala Muhammed ” şeklindeki Yasin Aktay bestesi, AKP’nin Türkiye’de bir tür Vatikan Partisi h‰line geldiğine, Tayyip Erdoğan’ın da başruhban yani Papa konumunda görüldüğüne işaret etmektedir.

 

Salavatlı şarkıyla Kaçak Saray mukimini methüsena eden bu zavallı ‰dem, Sevgili Peygamberimize ne büyük kötülük ettiğinin farkında bile değildir. Artık AKP partizanlığı dinle karıştırılmaktadır. Necis suyla abdest almaya kalkan AKP yaranının kıblesi kaybolmuş, mizanı bozulmuştur. AKP iktidarında İslam gitmiş, yerini Tayyipizm almıştır.

 

Tayyip Erdoğan’ın meydanlarda Yüce Kitap’ımızı sallamasından ve Diyanet İşleri Başkanına halkın cebinden alınan paralarla ve zorla son derece lüks bir Mercedes yollamasından sonra Yasin Aktay’ın bu son tekerlemeleri, AKP iktidarında İslam’ın tanınmaz h‰le getirildiğini ortaya koymaktadır” açıklaması yaptı,

Yalçın, “Tayyipizmin çok sayıdaki müntesibinden ikisi, Ankara Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek ve medya maymunu Latif Erdoğan’dır.

Bunlar, MHP hakkındaki son açıklamalarıyla kenar mahalle dedikoducularına taş çıkartmaktadır. En bayağı kenar mahalle dedikoducuları bile bunlardan daha mert ve dürüsttür. Hiç olmazsa onlar dedikoduyu sırf bu işten zevk aldıkları ve mutlu oldukları için yaparlar. Bunu büyük bir safderunlukla da söylerler. Herkes onların ne mal olduğunu ve cibilliyetlerini bilir.

 

Ama iş İ. Melih ve Latif Erdoğan’a gelince iş değişmektedir. Bunlar koğuculuğu başkalarına çamur atmak, sırf kötülük ve pislik olsun diye yapmaktadırlar. Öyle ki seviyesizlik bile onlara iltifattır” dedi.

 

 “BÖYLE SAFSATALARI DİLE GETİREBİLMEK İÇİN HARAMZADE OLMAK GEREKİR” 

 

Yalçın, şunları söyledi: “Son günlerde bu iki kimesne, edepsizleri bile utandıran bir yalancılıkla bütün kamuoyunun gözü önünde MHP’ye iftira etmekte, her gün yeni bir yalanı gündeme taşıyarak kara çalmaya uğraşmaktadır.

Hiçbir zaman inkar etmedik. MHP ve Ülkücüler İ. Melih’i sevmezler. Çünkü aramızda doku uyuşmazlığı vardır. Her kabın içine girebilecek, her rengi alabilecek, çıkarlarını korumak için her türlü ahlak noksanlığını sergileyebilecek mizaçta olduğu için kendisinden hep tiksinti duyarız.

Zaten MHP’nin HDP ile koalisyon yapacağını söylemek için insanın namus, haya ve şereften mahrum bir ‰dem olması gerekir.

İ. Melih’in kendisi gibi köksüz ve çapsız iddialarına göre MHP ile HDP koalisyon yapacaktır. Güya Genel Başkanımız Devlet Bahçeli son günlerde HDP’yi hiç tenkit etmemeye özen göstermektedir.

Bu iddiayı gündeme getirmek; helal süt emmiş, helal lokma yemiş bir insanın harcı değildir. Böyle safsataları dile getirebilmek için haramzade olmak gerekir.

Birincisi, iktidara yürüyen bir partinin muhatabının PKK’nın siyasi kanadı olmayacağını, bölücü terör örgütünün siyasi temsilcisiyle MHP’nin bir araya gelemeyeceğini aslında İ. Melih iyi bilmektedir. Buna rağmen birden bire böyle bir iddiayı gündeme getirmesinin amacı çok açıktır: MHP hakkında kafaları karıştırmak ve kararsız oyların partimize gelmesini engellemek.

Sadece MHP’liler tarafından değil, diğer halk kesimleri tarafından da sevilmeyen, agresif ve itici bir kişilik olan İ. Melih’i kimsenin ciddiye almayacağı ortadadır.

Her ne kadar kendisi ink‰r etse de AKP oylarının erimeye başlaması MHP’ye kayışı karşısında sahne alıp yalanlar kıvırtmasından, İ. Melih’in kendi açısından yaklaşan tehlikeyi gördüğü anlaşılmaktadır. Her dönemin adamı olan Melih Gökçek için deniz bitmiş kara görünmüştür. Bu son saltanatıdır. Kendisi de pek ala bilmektedir ki AKP millet tarafından iktidardan uzaklaştırıldığında yaptıklarını hesabını vermek üzere adalet önüne ilk çıkarılacakların başında gelenlerden biridir.

Suyunun ısınmakta olduğunu kendisi de görmektedir; İ. Melih de partisi de artık birer siyasi meyyittir. MHP, onun da içinde yer aldığı iktidarın cenazesini çalı süpürgesiyle yıkayacaktır.

 

” MHP İKTİDARINDA BUNLARA HAK ETTİKLERİ MUAMELE YAPILACAK 

AKP’nin sarıldığı kara propaganda vasıtalarından Latif Erdoğan ise artık insan mı başka mahlžk mu olduğu konusunda bütün kamuoyunu tereddüde düşüren bir resim vermektedir.

Konuştukça batan palavracı Latif’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında ortaya attığı son iddia tamamen düzmecedir ve partimizi yıpratmaya yöneliktir.

 

Kaçak Saray mukiminin saltanatını sürdürebilmesi için bu kadar gayret gösteren şeref ve haysiyet mahrumu bir zavallının, soyadının Erdoğan olması da manidardır.

Soyadı kendisininkiyle uyuşan Tayyip Erdoğan’a tavsiyemiz, bu insandan bozma mahluku evlat edinmek suretiyle onu taltif etmesidir.

Hulasa, Yasin Aktay, İ. Melih ve Latif Erdoğan; AKP iktidarının son 13 yılda sosyal ahlakı nasıl çökerttiğine; haysiyet düşkünü, şeref mahrumu insanların sayısını nasıl arttırdığına üç çarpıcı örnektir.

MHP iktidarında bunlara hak ettikleri muamele yapılacak, şarlatanlıklarıyla daha fazla toplumun ahlakını bozmalarına izin verilmeyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.