Türk Büro-Sen’e MHP Desteği

Bu haber 02 Şubat 2013 - 16:13 'de eklendi ve 2.682 kez görüntülendi.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Türk Büro-Sen’in 1-11 Şubat tarihleri arasında başlattığı “Adalet Çalışanları İçin İmza Kampanyası”na katıldı. Vural, AKP iktidarı, adalet çalışanlarını da mağdur ettiğini dile getirerek, “Biz bu uygulamanın düzeltilmesi için üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz” dedi.

Türk Büro-Sen, AKP hükümeti tarafından hazırlanacak olan 4. Yargı Paketinde adalet çalışanlarının mali , sosyal ve özlük haklarının iyileştirme yapılarak yer alması için imza kampanyası başlattı. Türk Büro-Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, “Adalet Çalışanları İçin İmza Kampanyası” 1-11 Şubat 2013 tarihleri arasında devam edecek.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Türk-Bürosen Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, başlatılan imza kampanyasına destek verdi. Vural burada yaptığı açıklamada, “Adalet dağıtılan kurumda çalışanlar adaletsizliklere maruz kalıyorsa, bu durumu kimseye izah edemeyiz. Adalet çalışanları hangi sınıf çalışanı olursa olsun, adil, eşit bir ücreti ve muameleyi hak ediyorlar. AKP hükümeti maalesf adalet çalışanlarının fazla mesai ve yol ücretlerine el koyarak, büyük bir mağduriyete sebep olmuştur. Bunun düzeltilmesi için MHP olarak üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al