MHP ANTALYA ADAYI ÇELIK’E ALANYA’DA YOĞUN ILGI

Bu haber 10 Ocak 2014 - 16:35 'de eklendi ve 1.019 kez görüntülendi.

MHP Antalya Büyükşehir Adayı Kemal Çelik’e, Alanya’da düzenlenen toplantıda yoğun ilgi vardı.

kemalcelik1

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Alanya’da düzenlediği etkinliğe yüzlerce vatandaş katıldı. Etkinliğin düzenlediği düğün salonuna sığmayan Ülkücüler, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni 3 Hilalle taçlandırmak için ant içti.

Alanyalılar seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik’e yoğun ilgi gösterdi. MHP Alanya İlçe Teşkilatının düzenlediği etkinlik de konuşan Çelik, Alanya ve Antalyalı hemşerilerinin MHP’ ye gösterdikleri teveccühe teşekkür ederek, şunları söyledi:

“Bugün anlaşılıyor ki Türkiye Antalya ve Alanya yeni bir yola girmiş. Milliyetçi hareketin, ülkücü camianın iktidarının ışığı tamamen görünüyor. Yerelde iktidar olduktan sonra Allahın izniyle genelde de iktidarda olacağız. Çünkü Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Seçim çalışmaları öncesinde AKP-CHP arasında seçimin geçeğini söyleyenler artık “MHP tek başına geliyor” diyor. Hemşerilerimiz bizim ne kadar kararlı olduğumuzun farkındadır. Mustafa Akaydın çıktı, “Biz seçim de MHP ile yarışıyoruz” dedi. Hoca da kusura bakmasın. Onlarda ikinci sıraya düştüler. Öbür arkadaşımızsa üçüncü sıradadır. Daha ilçe Belediye Başkan Adaylarını açıklayamadılar. Sıkıntıları çok büyük görünüyor. Biz kimseyle laf yarışına girmek istemiyoruz. Biz hizmet yarışında varız. Artık hemşerilerimiz, soğuğa, yorgunluğa aldırış etmeden bizleri yalnız bırakmıyorlar. Bizim için en büyük gurur budur.”

“Durmadan çalışacağız”

30 Mart’a sayılı günler kaldığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Birliğimizi, dirliğimizi herkese göstermeliyiz. Antalya’mızın geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, Türkiye’mizin geleceği için MHP’yi iktidara taşımak zorundayız. MHP çocuklarımızın, ülkemizin, geleceğimizin sigortasıdır” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al