ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

Niğde’de MHP tarih yazacak

Bu haber 29 Ocak 2014 - 0:05 'de eklendi ve 944 kez görüntülendi.

1010997_457145981077704_1148537934_n

MHP Niğde Belediye Başkan adayı Fikret Çıtırgı seçim iletişim bürosu açıldı. Antalya’da iş adamı olan ve aslen Niğde’li olan Fikret Çıtırgı; Seçimin büyük favorisi olarak göze çarpıyor. Kazanmasına kesin gözüyle bakılan Çıtırgı’nın; Bor Caddesi üzerindeki seçim bürosu açılışında eski yeni bir çok partili bir araya geldi.

Niğde Bor Caddesi üzerinde kurulan MHP Seçim Bürosunun açılışı dualarla ve konuşmalarla gerçekleştirildi
Açılış Törenine MHP Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak, MHP Niğde İl Başkanı Nuri Ertan, SP Niğde Belediye Başkan Adayı Nihat Altıparmak, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Belediye Başkan Adayları, vatandaşlar ve MHP’li birçok Niğdeli katıldı.

MHP Niğde İl Başkanı Nuri Ertan yaptığı konuşmada; “Niğde’de MHP’sinin iktidara yürüyüşünün ilk adımını atmış durumundayız. İnşallah 30 mat seçiminde zaferi sizlerle birlikte kutlayacağız. Sizlerle gücümüze güç katıyoruz. Bu seçim sadece Niğde’nin kaderini değil Türkiye’nin kaderini değiştirecektir. Sizlere güveniyoruz. MHP bu seçimde tarih yazacak. Artık iktidar için yolun sonu göründü” diye konuştu.

DÜRÜST, AHLAKLI, HİZMET ODAKLI YÖNETİM

Fikret Çıtırgı; “Teşkilatımız ve Genel Merkezimiz tarafından 2 Kasım günü şahsıma adaylık teveccüh edilmiştir. İnşallah Allah bize nasip edecek. İnanıyorum bu teveccühün altında asla kalmayacağız.

30 Mart seçimlerinde Niğde’nin altın anahtarını Genel MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeliye hep birlikte ileteceğiz. Demokratik seçim yarışında zaferle çıkacağız. Zaferle çıkacağız diyorum çünkü zafer inananlarındır.

Hissediyorum karşımda duran siz değerli hemşehrilerim ve değerli dava arkadaşlarım, inanmışsınız bizlerde inanıyorum ve mutlaka kazanacağız arkadaşlarım.

Dürüst, ahlaklı, hizmet odaklı, bireysel yaşamı modern şehircilik anlayışla inançlı vatansever kadrolarımızla 30 Mart akşamını zaferle karşılayacağız. Bizim mücadelemiz sizin mücadeleniz olacaktır.

Bizim mücadelemiz vurgunu talancı aymazlığa olacaktır. Bizim mücadelemiz milliyetçiliği siyasetin tozlu raflarından ayaklar altına alanlara, fikir kabzımallarına olacaktır. Bizim mücadelemiz top yekûn zulme karşı olacaktır.

Böylesine bir mücadelenin savunucusu bekçisi olarak sisler bulutları arasına gizlenen yürekleri hep birlikte hakikatin ışığına çıkaracağız. Milleti bölmeye ve devleti bölmeye çalışanlardan bir bir hesap sormaya varmışınız.

SEVDAMIZ NİĞDE, SEVDAMIZ MİLLET

MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Fikret Çıtırgı; “Seçimleri geçim malzemesi haline dönüştürüp sağlam koltukların sallanmaması için kutsal olan ne varsa kutsal olan ne varsa zırh edinen riyakarlardan hesap sormaya varmışınız? Ülkemizin ateş çemberinden geçtiği şu günlerde ne devletin kaşesi, nede sistemin maşası olmayacağız.

Biz hiçbir mevki makam şan şöhret hevesi olmaksızın büyük Türkiye sevdasının adsız neferi olmaya varmışınız? Niğde’miz için gece uyumadan, gündüz yorulmadan hep birlikte çalışmaya varmışınız? Üretken bir belediyecilik anlayışı ile yerinden ve doğrudan halkla yönetimi ortaya koyacağız. Biz kimsesizlerin sesi olacağız.

Bu ses, gönlü yüreği Niğde sevdası ile atanlarla birlikte artacak ve işte bu inanmış güçlü kadrolarla, ilkeli, dürüst, kararlı, ahlaklı, cesaretli ve azimli yol arkadaşlarımızla hedef bulacaktır. Unutmayalım ki benim senin, bizim, sizin zabdedilmez tek kale bizim yüreğimizde olan milliyetçi yüreğimizdir. Çünkü burcunda vatan için karşılıksız sevmenin bayrağı dalgalanır.

Biz, siz ve hepimiz kale gibi dik duralım ki o bayrak sonsuza kadar dalgalansın. Yönetimi birlikte düşünelim, birlikte karar verelim, birlikte yürüyelim.

Niğde bizim yeni bir hayata birlikte merhaba diyelim. Sevdamız Niğde, Sevdamız Millet, sevdamıza sözümüz var. Sözümüz namustur” dedi.

Konuşmaların ardından MHP Niğde Seçim Bürosunun açılış kurdelası kesildi.

Haber Kaynağı: Fatma TAN

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat