ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

AKP’DE FATİH KORKUSU

Bu haber 27 Mart 2014 - 15:21 'de eklendi ve 952 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya’nın seçime sayılı günler kala yaptığı çıkış AKP’lileri rahatsız etti.

Resim-029

MHP Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya’nın bilboardlarda yaptığı reklamların yırtılması vatandaşların akıllarında soru işaretleri bıraktı. Bazı kesimlerin AKP’li gençleri kullanarak bilboardlarda bulunan reklamları yırttığı belirtilirken, bazı kesimler tarafından ise Çetinkaya’nın vatandaşların karşısında küçük düşürülmeye çalışıldığı söylendi.

Ancak yapılan bu girişimlerde başarı sağlanamadı. İlan tahtalarında yırtılan afişlerin altından yine Fatih Çetinkaya’nın afişi çıkınca, “Tertemiz Fatih Çetinkaya” sloganı ve kırmızı-beyaz Çetinkaya fotoğrafı ile Karahisar Kalesi göründü.

Büyük bir başarı göstererek iktidara adım adım giden Çetinkaya’nın, seçime sayılı günler kala bilboardlarda ki reklamlarının yırtılması vatandaşlardan da büyük tepki gördü.

Resim 030
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ÇETİNKAYA’YI YALNIZ BIRAKMADI
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ÇETİNKAYA’YI YALNIZ BIRAKMADI

Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

           Ziyaretlerine her gün bir yenisini daha ekleyen Milletvekili Kemalettin Yılmaz, tüm ilçelerdeki yoğun ziyaretlerinin ardından Afyon merkezde gün boyu vatandaşlarla bir araya geldi.

Afyon merkezde Ataköy kavşağı, Şuhut kavşağı ve 2. Dumlupınar’daki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Milletvekili Yılmaz, MHP Afyon Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’ya, MHP Afyon Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarına destek istedi.

Afyon belediyesine bağlı birimleri ve merkez büroları da heyet halinde ziyaret eden Milletvekili Kemalettin Yılmaz, şuana kadar hangi partiye oy vermiş olursa olsunlar bu sefer Afyon sevdalılarından Afyon için MHP destek istediğini belirtti.

Ziyaret sırasında Milletvekili Yılmaz’a, MHP Afyon Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, MHP Afyon Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları, MHP Afyon İl, İlçe teşkilatı ve kadın kolları eşlik etti.

Gün boyu süren ziyaretin ardından vatandaşlara bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, burada kendilerine gösterilen sıcak ve samimi ilgiden dolayı teşekkür etti.

IMG-20140326-WA0002

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat