ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP’liler Caddelere Sığmadı

Bu haber 27 Mart 2014 - 1:20 'de eklendi ve 565 kez görüntülendi.

mhp-liler-caddelere-sigmadi-5833624_5022_o

Osmancık’ta MHP’lilerin bir kısmı caddelerde yürüyünce trafik tıkandı. partililer caddelere sığmadı.

MHP Osmancık İlçe Örgütü’nün düzenlediği Gemici Mahallesindeki kahvehane toplantısından sonra partililerin bir kısmı dağılıp evlerine giderken, bir kısmı ise sloganlarla yürüdü.
MHP ilçe teşkilatının organize ettiği kahve toplantısı ve MHP Osmancık belediye Başkanı Haydar Kurşun’un konuşmasının ardından MHP’liler büyük coşku yaşadı.
MHP Belediye Başkan adayı Haydar Kurşun ve meclis üye adayları tanıtıldı.
Kurşun , burada yaptığı konuşmada, seçim çalışmaları sürecinde partililer, kadın kolları ile gençlerin gece gündüz demeden çalışmalarını takdir ettiğini belirterek, teşekkür etti.
Konuşmaların ardında izdiham yaşanan kalabalık dağıldı. Bir kısım gençler ile partililerin bir bölümü Sloganlar eşliğinde yürüyüşe başlayınca yollara ve caddelere sığmadı. Trafik tıkandı. Cadde boyunca yürüyen partililerin ardında uzun araç konvoyu oluştu.
Kalabalık bir izleyici ve taraftar kitlesi MHP’li lerin coşkusunu arttırdı. Osmancıklıların Kurşun’a gösterdiği sevgi ve ilgi Kurşun’u duygulandırdı.
Kurşun, burada yaptığı konuşmada, MHP’lilerin coşkusu nu görünce, “Bu heyecan, bu coşku, bu sevinç, bu sevgi MHP’nin iktidara yürüyüşü göstergesidir. Sel gelirken çıkarttığı seslerdir. Bu MHP’nin birilerine inat iktidara yürüyüşünün, zaferin habercisi yürüyüşüdür. dedi.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat