Tüm Türk-İslam Âleminin Regaip Kandili Mübarek Olsun

Bu haber 30 Nisan 2014 - 14:50 'de eklendi ve 1.026 kez görüntülendi.

yazir87007b325

MHP Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Regaip Kandilinin tüm Türk-İslam Âlemine, ülkemize ve milletimize barış, huzur, birlik ve beraberlik getirmesini diledi.

Milletvekili Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Regaip Kandili, içinde bulunduğu Recep ayının, rahmeti,  mağfireti ve bereketi bol olan üç ayların başlangıcı ve Ramazan-ı Şerif’in habercisi olduğunu gibi sevginin, şefkatin ve kardeşliğin pekiştiği ve huzur ortamının sağlandığı günlerden biridir.

Birlik ve beraberliğimize ışık tutan bizleri birbirimize bağlayan kandillerin anlam ve önemini bilmeli içerisinde bulunduğumuz bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Çünkü son günlerde yaşanan olaylar, Türkiye’nin içerisinde bulunduğu bu süreç ve toplumu derinden üzmekte, birlik, beraberlik ve bütünlüğe duyulan asıl ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır.

Bizlerde yüce dinimizin bizlere sunduğu bu mana dolu günlerde birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesi, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yaygınlaşması adına gayret göstermeli ve ihtiyaç duyduğumuz ortamları sağlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Türk-İslam Âleminin Regaip Kandili kutluyor, ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi.

KEMALETTİN YILMAZ
MHP AFYON MİLLETVEKİLİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al