LÜTFÜ TÜRKKAN’DAN AA GENEL MÜDÜRÜ’NE PROTESTO

Bu haber 22 Mayıs 2014 - 22:32 'de eklendi ve 659 kez görüntülendi.

Anadolu Ajansı’nın Muş Alparslan Üniversitesi ve Mardin Artuklu Üniversitesi desteğiyle 29 Mayıs perşembe günü düzenleyeceği “Kürtçe Habercilikte Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı’na MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan sert tepki gösterdi.

Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan çalıştay kapsamında AA Genel Müdürü Kemal Öztürk,MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’a da davetiye gönderdi. Davete sert tepki gösteren Türkkan, telgrafla verdiği yanıtta Anadolu Ajansı’nı bölücülüğe katkı yapmakla suçladı.

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın AA Genel Müdürü Kemal Öztürk’e telgrafla verdiği yanıt şu şekilde:

Sayın
Kemal ÖZTÜRK
Anadolu Ajansı Genel Müdürü
ANKARA

Türkiye’yi ayrıştıran, bölen çalışmaların bizzat iktidar tarafından yoğun şekilde yapıldığı bu dönemde, bölücülüğe bir katkı yapmak da Anadolu Ajansı’na düşmüş.

Anadolu Ajansı’nın ev sahipliğinde Muş Alparslan Üniversitesi ve Mardin Artuklu Üniversitesi’nin katkılarıyla Türkiye’de ilk kez düzenlenen “Kürtçe Habercilikte Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı’nı protesto ediyorum. 22.05.2014

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al