MHP Giresun İl Başkanlığına Yeni Yönetim

Bu haber 26 Mayıs 2014 - 17:17 'de eklendi ve 784 kez görüntülendi.

MHP Giresun İl Başkanlığına atanan Orhan Erzurum, yeni yönetim kurulunu basına tanıttı.

İl binasında basın toplantısı düzenleyen Erzurum, genel merkez tarafından mevcut il yönetim kurulunun feshedilmesinin ardından il başkanlığı görevinin kendisine verildiğini söyledi.

Erzurum, il yönetim kurulunun yeniden oluşturulduğunu ve genel merkez tarafından gerekli onayın alınarak çalışmalara başladığını kaydederek, “Genel Başkanımızın şahsıma verdiği yetki ile bizler de Giresun siyasetine damga vuracak güçlü bir yönetim kurduk. Partimizi büyütmek için ekibimle beraber elimizden geleni yapacağız” dedi.

Siyaseti kapalı kapılar ardında değil, yönetim kurulu üyeleri ve Giresunlularla birlikte yapacaklarını ifade eden Erzurum, “Partimizin kapıları ve gönülleri herkese açtık. Türk milletinin birliği, vatanın bütünlüğünden yana olan, dürüst, ilkeli, başarılı herkesi MHP’de siyaset yapmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Erzurum, MHP Giresun Merkez İlçe Yönetim Kurulu’nun da feshedildiğini, yönetim kurulunun Selahattin Öksüz başkanlığında yeniden oluşturulduğunu sözlerine ekledi.

MHP GİRESUN İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU


Erzurum, MHP Giresun İl Yönetim Kurulu üyelerini tek tek basına tanıttı.

MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat ÇETİN yaptığı yazılı açıklamada Giresun İl Teşkilatının görevden alınarak yeni yönetimin getirildiğini bildirdi. Şefkat Çetin tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Parti tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden; GİRESUN il teşkilatı MYK’nın verdiği yetkiye dayanarak Başkanlık Divanı tarafından tüzüğümüzün 34. Maddesine göre görevine son verilmiştir. Bu karar 24/05/2014 tarihinde il başkanlığına ve GİRESUN Valiliğine bildirilmiştir.

Yine Tüzüğümüzün 52. ve 54. maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve Başkanlık Divanı tarafından Milliyetçi Hareket Partisi’nin GİRESUN il Kurucu Yönetim Kurulu Sayın ORHAN ERZURUM Başkanlığı altında aşağıdaki yeni yönetim listesiyle birlikte tüzüğümüzün 34. maddesi uyarınca oluşturulmuştur.

Görevi sonlandırılan arkadaşlarımıza bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz.

Üye:Ömer EŞGÜNOĞLU

Üye:Gençağa ŞAHİN

Üye:M. Akif ÇİLESİZ

Üye:Ahmet YILMAZ

Üye:G. Kubilay YAMAN

Üye:Abdullah KAYA

Üye:Hüseyin EKİZ

Üye:Hakkı ÇAKIR

Üye:Denizhan USTA

Üye:Bekir ALTUN

Üye:Meral GÜLENÇ

Üye:Mustafa BAYRAM

Üye:Neşe Ay SOLMAZ

Üye:Kamil TOKUL

Üye:Fatih SAKAL

Üye:İnan TAŞGÖZ

Üye:Müjdat ÖZ

Üye:Fatih KARACA

Üye:Gültekin KARACA

Üye:Ahmet AYDIN

Üye:Onur CANİKLİ

Üye:Nuri YAZAR

Üye:Murat YAKARIŞIK

Üye:Hacı Gasım AKILLI

Üye:Candemir SARI

Üye:Hami OKUMUŞ

Üye:Çağrı GÜNEY

Üye:Hayrettin ÇAKIR

Üye:Hakan ÇAYANOĞLU

Üye:Mustafa YARAMAN

Üye:Hamdi ÖNDE

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al