MEHMETÇİK VE KOMUTAN

Atilla ÇİLİNGİR

MHP İl Başkanı İzgioğlu’nun Acı Günü

Bu haber 10 Mayıs 2014 - 17:22 'de eklendi ve 681 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, dayısı Yusuf Önal Köse’yi kaybetmenin acısını yaşadı.
yazir87362b325
Yusuf Önal Köse, amansız bir hastalık nedeniyle uzun süredir tedavi görüyordu. Köse, dün aniden rahatsızlanarak hastanede yoğun bakıma alındı ancak kurtarılamadı. 72 yaşında hayata veda eden Köse’nin cenazesi, vefat ettiği hastaneden alınarak önce Ziyapaşa Bulvarı-Turhan Cemal Beriker Bulvarı kavşak güzergahında bulunan evine getirildi daha sonra ise doğum yeri olan Seyhan ilçesine bağlı Yolgeçen köyüne götürüldü.

Cenaze namazına halk yoğun ilgi gösterdi. Cenaze namazını kıldıran Büyükşehir Belediyesi danışmanlarından Halil İbrahim Cansız, Kur’an-ı Kerim’de “Her nefsin ölümü tadacağını” ilan eden Ankebut Suresi 57. Ayetini okuyarak “Ama ölüm bir son değildir; aksine, fani hayattan ebedi hayata açılan ilk penceredir” dedi, köy mezarlığında toprağa verilen 3 çocuk babası merhum Yusuf Önal Köse için dua istedi.
Cenazeye Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Salih Gökçe, MHP ilçe başkanları Yusuf Kanlı, Hüseyin Tumlukolcu, İlhan Pehlivan, Mehmet Koca, Sezai Yılmaz, Halim Özyürek, il ve ilçe yöneticileri, MHP’li belediye başkanları, bazı bürokratlar ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cenazeyi definden sonra MHP İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ve Köse ailesi taziyeleri kabul etti. – Adana

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat