Hasret giderip, hayır dua ve destek istedi.

Bu haber 30 Mart 2015 - 15:47 'de eklendi ve 325 kez görüntülendi.

Orhan Kula, Sarıgöl ve Alaşehir İlçe Teşkilatlarında parti mensuplarına yönelik yaptığı kısa konuşmalarında; “Milli bütünlüğümüz onarılmaz şekilde sarsılırken, Millet evlatlarının ekonomik durumları her geçen gün iflah olmaz sarsıntılarla yerle bir olmaktadır.

orhan-hasret-giderip-hayir-dua-ve-destek-istedi

Orhan, Kula, Sarıgöl ve Alaşehir Teşkilatlarını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Kula, Sarıgöl ve Alaşehir İlçe Teşkilatlarında parti mensuplarıyla hasret giderip, hayır dua ve destek istedi.

Ziyaretler kapsamında sırasıyla; Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kula İlçe Teşkilat Başkanı İbrahim Kilimci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyük Şehir Belediye Meclis Üyesi Faik Şentürk, Sarıgöl İlçe Teşkilat Başkanı Ali Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, eski İlçe Başkanı Adem Kurt, Belediye Meclis Üyeleri Ömer Eskici, Mehmet Akbay, Alaşehir İlçe Teşkilat Başkanı Hüseyin Somuncu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şenol Kulaoğlu, Hüseyin Yaşar, Ali Malçak, Belediye Meclis Üyesi Cafer Özkaya, Alaşehir İlçe Teşkilat eski Başkanı ve Manisa Milletvekili aday adayı Akif Ceylan, Turgutlu İlçe Teşkilat eski Başkanı İbrahim İlerler ve çok sayıda Ülkücü hareket mensupları, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan’ı karşılamada ve ağırlamada yalnız bırakmadılar.

Orhan Kula, Sarıgöl ve Alaşehir İlçe Teşkilatlarında parti mensuplarına yönelik yaptığı kısa konuşmalarında; “Milli bütünlüğümüz onarılmaz şekilde sarsılırken, Millet evlatlarının ekonomik durumları her geçen gün iflah olmaz sarsıntılarla yerle bir olmaktadır. Bütün aldatmacalara rağmen hayat zaruri ihtiyaç maddelerine gelen Zam’larla daha da çekilmez hale gelmektedir. TÜRK Milletinin bütün fertleri her geçen gün katlanarak artan borç yükü altındadır. Aziz Türk Milletinin talihinin kötü gidişini durdurmak ve tersine çevirmenin birinci şartı acilen AKP iktidarından kurtulmaktır. Bu kurtuluş ve yeniden kurulacak olan büyük, müreffeh, mutlu insanların ülkesi TÜRKİYE idealinin gerçekleştirilmesi yolunda sorunları çözecek MHP iktidarın da görev almak ümidiyle huzurlarınızdayım. Bunun için tüm birikimim ile Milletvekili aday adayı oldum. Bu duygularla, sizlerin desteğiyle ve hayır duasına talip olduğumu söylüyorum. Beni dualarınızla cesaretlendirir, bu yolda bana destek verirseniz hepinize teşekkürlerimi, şükranlarımı sunarım. Hepiniz sağ olun, var olun.”dedi.

Ayrıca dün Kula, Sarıgöl ve Alaşehir teşkilat ziyaretlerimizde zaman ayırarak gösterdikleri misafirperverlik için başta sayın ilçe Başkanlarımız İbrahim Kilimci, Ali Çakır ve Hüseyin Somuncu olmak üzere tüm mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

 Tüm İlçe teşkilat Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile parti mensupları da,

Orhan’a,23.Dönem Milletvekilliği döneminde İlçelerine verdiği önem ve değerlerden ötürü teşekkür ederek, 25.Dönem Milletvekilliği aday adaylığı içinde çıktığı kutlu yolda başarıya ulaşması dilek ve temennisinde bulundular.

Ahmet İLTER/

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments