Orhan’ın, Yeni Mahalle ye gece ziyareti.

Bu haber 31 Mart 2015 - 12:42 'de eklendi ve 418 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan beraberinde ki Turgutlu İlçe Teşkilatı eski Başkanı İbrahim İlerler ile birlikte Yunus Emre İlçe Teşkilatı, Yeni Mahalle Başkanlığına gece ziyaretinde bulundu.

Manisa Milletvekili aday adayı Orhan’ın gece ziyaretine gelişini, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yunus Emre İlçe Teşkilatı Yeni Mahalle Başkanı Adem Balcı, Başkan Yardımcısı Evren Polat, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Kaan, Ferit İlgüz ile çok sayıda Ülkücü Hareket mensupları karşıladı.
 
            Burada bir süre Yeni Mahalle Başkanı Balcı, Başkan Yardımcısı Polat, ve Yöneticiler Ramazan Kaan, Ferit İgüz’den Mahalle Başkanlığıyla ilgili bilgiler alan Orhan,   kısa açıklamalarda bulunarak; “Değerli Yeni Mahalleliler, kıymetli dava arkadaşlarım, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Öncelikle, Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre İlçe Teşkilatı Yenimahalle Başkanlığımızın, Mahallemiz sakinlerine ve Manisa’mıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
 
Milliyetçi Harekete gönül verenlerin buluşacakları, heyecanlarını ve fikirlerini paylaşacakları bu güzide mekanın partimize kazandırılmasına vesile olan, emeği geçen, değerli Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarına şükranlarımı sunuyorum. ALLAH yolunuzu açık etsin. Hayırlı uğurlu olsun. Yeni Mahalle ye yaptığımız gece ziyaretimize zaman ayırarak gösterdikleri misafirperverlik için başta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yunus Emre İlçe Teşkilatı Yeni Mahalle Başkanı Adem Balcı olmak üzere, Başkan Yardımcısı Evren Polat’a, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Kaan’a, Ferit İlgüz ile tüm mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.”dedi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Yunus Emre İlçe Teşkilatı Yeni Mahalle Başkan ve Yöneticileri de Orhan’a, Milletvekili aday adaylığının hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.
Ahmet İLTER/ ÜLKÜCÜ BASIN

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments