MHP Lideri Bahçeli’den Fox Tv’ye ayar! Siz FOX olarak tilkilik yapıyorsunuz

Bu haber 09 Nisan 2019 - 15:14 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul’da AKP’nin sonucu kabul etmemesi nedeniyle sonlandırılamayan seçimler üzerine açıklamada bulundu.

Bahçeli, “İtirazlar bir an önce sonuçlandırılmalı” dedikten sonra “vicdani huzur” için yeni seçimin düşünülebileceğini söyledi.

Bahçeli, “Eğer seçim sonuçları toplum huzurunda sonuç bulmayacaksa, o vicdanı huzurlu kılabilecek bir seçim de düşünülebilir. Bunun süresi 60 gündür. 60 günden sonraki ilk pazar günü seçim yapılabilir. Gocunmaya gerek yok,” dedi.

Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile ilgili ise ” Mazbatayı almıştır ancak toplumsal vicdanda beraat etmemiştir. Aklanmadan paklanmadan mazbatayı almış bir belediye başkanı olarak görürüz ama ‘benim belediye başkanım’ diyemem,” ifadelerini kullandı.

Bahçeli, FOX TV muhabirinin “AK Parti’nin talebi İstanbul’da seçimin yenilenmesi, sizin söylediğiniz erken genel seçim değil mi efendim” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Siz FOX olarak hiçbir şeyi doğru anlamıyorsunuz. Tabii ki İstanbul’u kastediyoruz. Siz FOX olarak tilkilik yapıyorsunuz kendinize göre.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments