Düzce’nin MHP’li Akçakoca İlçesi Otobüsleri İlk ve Orta Okul Öğrencilerine Ücretsiz

Bu haber 18 Mayıs 2019 - 12:47 'de eklendi ve 247 kez görüntülendi.

Akçakoca’da belediye otobüsleri ilk ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz yapıldıDüzce’nin Akçakoca İlçesi MHP’li Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca Belediye Meclisi’nde karar alarak ilk ve ortaokul öğrencilerine belediye otobüslerini ücretsiz yaparak günde 4 kez binme hakkı taşıyan kart dağıttı.

Akçakoca’da belediye otobüsleri ilk ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz yapıldı.

Düzce’nin Akçakoca İlçesi MHP’li Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca Belediye Meclisi’nde karar alarak ilk ve ortaokul öğrencilerine belediye otobüslerini ücretsiz yaparak günde 4 kez binme hakkı taşıyan kart dağıttı.


Akçakoca İlçesi’nin MHP’li Belediye Başkanı Okan Yanmaz göreve gelir gelmez ilk belediye meclis toplantısında gündeme getirdiği ilk ve ortaokul öğrencilerine ücretsiz seyahat hakkını hayata geçirdi.

Akçakoca Belediye Meclisi üyelerinin de oy birliği ile kabul ettiği karar doğrultusunda öğrenciler otobüslere günde 4 kez ücretsiz binebiliyorlar.


Projeden memnun olduklarını dile getiren öğrenciler ‘Bu proje çok güzel olmuş. Otobüse ücretsiz binebiliyoruz. Okula rahat gidebiliyoruz. Bu yüzden belediye başkanımıza teşekkür ederizö dediler.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise velilere ve öğrencilere destek olmak istediklerini dile getirerek ‘8 yıllık eğitim sürecinde okuyan çocuklarımıza biz kendi bulunduğumuz yönetim süreci içerisinde 5 yıllık görev süresi içinde şehir içi otobüsleri için ücretsiz biniş kartı verdik. Yalnız binişler günde 4 kez olabilecek. Sabahları okul gelişinde, öğlen yemek çıkışı ve yemek dönüşü, akşam ise okul çıkışında kullanabilecekler. Bu serbest biniş kartı ile hem ailelerin yükünü hafifletmiş olalım hemde öğrencilerimizin gidiş gelişleri rahat olsun diye bir karar aldık. Bunu da belediye meclisinde oy birliği ile kabul ettik. Arkadaşlarımız bize destek oldu. Öğrencilerimiz için ilerleyen günlerde değişik projelerimiz olacak. Sosyal belediyeciliğe ağırlık vereceğizö şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments