Başbakan bu 27 ayrı kelimenin içinde saklı

Bu haber 28 Ocak 2014 - 17:03 'de eklendi ve 657 kez görüntülendi.

Başbakan’ı zikrini ve şifrelerini ele verecek anahtar kelimelerin, “İhvan, Mursi, Rabia, Esad, Barzani, BOP, Kırmızı Oda, haçlı, papaz cübbesi, Beyaz Saray, AB’nin sorgu salonları, Bush, açılım, Kürdistan, Öcalan, süreç, ihanet, hıyanet, pazarlık, paralel, Oslo, istismar, 7 Şubat, 17 Aralık, yalan, rüşvet, hırsızlık” olduğunu hatırlatan MHP Lideri Devlet Bahçeli, bu sözlerinden birisinin üzerinde durmanın Başbakan’ın kimliğini ifşa edeceğini söyledi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin grup toplantısına kat

Bahçeli şunları söyledi:

“Hakikat de Başbakan öz olarak bu 27 ayrı kelimenin içinde saklıdır.

Bu 27 isim ve kavramı çözen, Başbakan’ın şecere ve sicilini çıkaracaktır.

 

Bu Başbakan ki, Filistin için İsrail’e On Minute deyip, çok geçmeden NATO’ya teminat vererek Füze Savunma Sisteminin, İsrail’i korumak için Türkiye’de kurulmasına ön ayak olan ucuz siyasi kişiliktir.

 

Bu Başbakan ki, ‘Libya’da ne işi var NATO’nun dedikten kısa bir süre sonra koştura koştura aldığı emirleri uygulayan patolojik vakadır.

 

Bu Başbakan ki, sağ salim evlerine dönmesi için Müslüman katillerine dua eden, arkasından dönüp İslam camiasında elinde tahta kılıç, altında kartondan atla sanal yiğitlik taslayan siyasetin çizgi roman kahramanıdır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al