Gülen’den Ülkücü Şehit Akyıldız’a başsağlığı mesajı

Bu haber 28 Ocak 2014 - 16:54 'de eklendi ve 842 kez görüntülendi.

MHP’nin İstanbul Esenyurt İlçe Seçim İrtibat Bürosu’na düzenlenen silahlı saldırı da şehit düşen Yusufiyeli Cengiz Akyıldız için Fethullah Gülen Başsağlığı mesajı yayınladı.

MHP seçim bürosu açılışındaki silahlı saldırı

”Karanlık emellerine varmak için sokağa dökülmeyi vesile gören bir kısım kirli mihraklar, uzun yıllar binlerce gencimizi birbirine kırdırdı, siyasi cinayetlerle toplum mühendisliği yaptı. Bugünlerde yine bu tür girişimleri heceleyenler var.

Bu hassas ve kırılgan atmosferde Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanlığı basın danışmanlarından Sayın Cengiz Yücel Akyıldız Bey’in hunharca katledildiğini üzüntüyle öğrendim. Kendilerine Cenab-ı Hak’tan rahmet ve mağfiret diler, aile ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederim.

Her türlü mücadeleyi sağduyulu bir şekilde demokrasi hudutları dahilinde yapmayı bir parti disiplini haline getirmiş olan MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’ye, parti yönetici ve milletvekillerine, ülkücü camiaya başsağlığı dilerim.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al