MHP ADAYINDAN AKP VE CHP’YE: ADAY GÖSTERMENIZE GEREK YOK. BIZ VARIZ

Bu haber 10 Ocak 2014 - 19:48 'de eklendi ve 836 kez görüntülendi.

MHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Devran Kutlugün, AK Parti ve CHP’nin Yenimahalle Belediye Başkan adaylarının halen açıklanmamasını yorumlayarak, kendisinin diğer partililerin de belediye başkan adayı ve belediye başkanı olacağını söyledi.

devrankutlugun1

Kutlugün, yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verip, sorular cevapladı. MHP’li Devran Kutlugün, rakip diğer siyasi partilere de ilginç bir çağrıda bulundu: “Diğer partiler adaylarını açıklamadılar, bence bu saatten sonra açıklamalarına da gerek yok. Ben CHP’li ve Ak Parti’li vatandaşlarımın da diğer partili vatandaşlarımın da belediye başkan adayı olurum, belediye başkanları da olurum. Bugüne kadar adaylarını sahaya sürmeyip saklayarak son 1.5-2 ayda reklam kampanyalarıyla götürmenin hesabını yapıyorlar. Bu hesap tutmayacaktır. Bu seçim ilüzyonların ve imajların seçimi olmayacak. Bu seçim halkın arasında gerçek kimliğiyle, cismani varlığıyla kim varsa onun seçimi olacak.”

İSYAN ETME HAKKIM VAR

Sürekli kamu kaynaklarıyla imaj çalışması yapılıyor, kamu kaynaklarının tamamı imaj mühendislerine gidiyor. Ben bunun çilesini en çok çekenlerden biriyim. Bir tarafta Büyükşehir Belediyesi, diğer tarafta Yenimahalle Belediyesi kamunun tüm imkanlarıyla yükleniyor. Yenimahalle’de 435 bin seçmen var, yaklaşık 200 bin konutta seçmen var. Dağıtılan promosyon ürünlerinin maliyeti kamu kaynaklarından karşılanıyor. Buna isyan etme hakkım var. Kamu kaynaklarını siyasete oy toplamak için kullanmak resmen haramzadeliktir. Bu sebeple temel yaklaşımımız, ‘Yerinde hizmet, zamanında hizmet’tir. Yenimahalle’nin ‘Şehr’ül-Emin’i olma arzusu ve kararlılığındayım.”

YAVAŞ’IN ADAYLIĞI BİZİ ETKİLEMEYECEK

MHP’nin Büyükşehir adayı Mevlüt Karakaya’nın güvenilir, dürüst ve bilgili biri olduğunu aktaran Kutlugün, “Bir çuval altını saymadan teslim edebileceğiniz bir insandır. Birlikte birbirimize katkı sağlayarak çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. 30 Mart akşamı sandıktan birlikte çıkacağız. Mansur (Yavaş) beyin adaylığı ise bizim oylarımızı etkilemeyecek. Tam tersine bizim oylarda artma bekliyorum. Fethi beyin sağ taraftan oy almak için yaptığı imaj çalışmalarıyla birlikte Mansur beyin de eklenmesi iki sağcıyı Yenimahalle’nin sosyal demokratları kaldırmaz. Oyu dolandırmaktansa direk Devran Kutlugün diyecekler.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al