Online Sorgulama İşlemleri

Bu haber 26 Mart 2014 - 0:34 'de eklendi ve 1.041 kez görüntülendi.

Netice bakımından, hükümet aracılığıyla yurttaşlara verilen hizmetlerin elektronik ortamda sunulmasını anlatan E-Devletten beklentiler vatandaşla idare arasındaki engellerin kaldırılması, kamu bilgilerinin yurttaşa açık olması, kamu hizmetlerinde hızlılık ve süreklilik, kamu müesseseleri aralarında elektronik bağlantıya imkân sağlama, birey kaynakları tüketimi dair tasarruf sağlanması, kağıda ilişkili hizmetlerin azaltılması olarak sorgulama sitesi kurulmuştur.

 

Klasik devlet anlayışına yönelik devlet aracılığıyla verilen çeşitli hizmetlerde, vatandaşlar çok pek adresi  işlemle karşın karşıya kalmaktadır. Temel sorgulamalarda, çalışanlar için uygulanması karma karışık yapılar haline gelmekte ve buna bağlı olarak işlerin yürütülebilmesi için çok pek sayıda çalışan ve görevli işe alınmaktadır. Bununla Birlikte temel işlemler sorgu.org adres sorgulama amaçlı sayısız formlar ve imza atar gerekebilmekte, buna bağlı olarak işlemler aylarca sürebilmektedir. Evkur’un uygun fiyat yapılarını mühim ölçüde etkileyen harici borçlanma, bir çok kalkınma iktisatçısı aracılığıyla 1960’lı senelerden bu yana hem tek teorik hem tek de ampirik boyutta incelenmektedir. 1962 senesinde evkur http://www.sorgu.org/evkur-borc-sorgulama/  bir Rodan aracılığıyla yapı- lan önce ampirik çalışmayla iktisat literatürüne giren harici borçlanma dair gü- nümüze civarı çok zengin tek literatür oluşmuştur.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al